У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035-6036 Лебединська — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6035-6036 сполученням Лебединська - Смородине відправляється зі станції Лебединська о 11.00 і прибуває на станцію Смородине о 13.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 29 Км, Садова, Рябушки, Гарбузівка, Стеблянки, Вистороп, Боромля, 98 Км, 102 Км, Скрягівка, Олексине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 11.00
29 Км 11.10 1 хв  11.11 10 хв 
Садова 11.16 1 хв  11.17 16 хв 
Рябушки 11.28 2 хв  11.30 28 хв 
Гарбузівка 11.37 1 хв  11.38 37 хв 
Стеблянки 11.45 1 хв  11.46 45 хв 
Вистороп 11.54 1 хв  11.55 54 хв 
Боромля 12.04 20 хв  12.24 1 г  4 хв 
98 Км 12.34 1 хв  12.35 1 г  34 хв 
102 Км 12.41 1 хв  12.42 1 г  41 хв 
Скрягівка 12.47 1 хв  12.48 1 г  47 хв 
Олексине 12.53 1 хв  12.54 1 г  53 хв 
Смородине 13.03 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6035-6036 Лебединська — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції