У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035/6036 Помічна — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6035/6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Помічна о 03.25 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кропивницька, Бобринець, Червоне Озеро, Тимкове, Маржанівка, Куцівка, Чабанівка, Медерове, 5 Км Роз'їзд, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 03.25
Висоцьке 03.38 2 хв  03.40 13 хв 
Кропивницька 03.50 2 хв  03.52 25 хв 
Осикувата 04.43 2 хв  04.45 1 г  18 хв 
Бобринець 05.24 2 хв  05.26 1 г  59 хв 
Седнівка 06.19 2 хв  06.21 2 г  54 хв 
Червоне Озеро 06.43 2 хв  06.45 3 г  18 хв 
124 Км 06.55 1 хв  06.56 3 г  30 хв 
Тимкове 07.10 40 хв  07.50 3 г  45 хв 
Долинська 08.06 3 хв  08.09 4 г  41 хв 
Маржанівка 08.20 1 хв  08.21 4 г  55 хв 
65 Км 08.27 1 хв  08.28 5 г  2 хв 
Куцівка 08.35 2 хв  08.37 5 г  10 хв 
50 Км Роз'їзд 08.45 1 хв  08.46 5 г  20 хв 
Чабанівка 08.55 1 хв  08.56 5 г  30 хв 
Шарівка 09.09 2 хв  09.11 5 г  44 хв 
Медерове 09.29 1 хв  09.30 6 г  4 хв 
Сахарна 09.41 2 хв  09.43 6 г  16 хв 
5 Км Роз'їзд 09.49 1 хв  09.50 6 г  24 хв 
Вагонне депо 09.55 1 хв  09.56 6 г  30 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.00 2 хв  10.02 6 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 10.07 6 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6035/6036 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31