У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035 Помічна — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6035 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Помічна о 03.25 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кропивницька, Бобринець, Червоне Озеро, Пост 127 Км, Долинська, 65 Км, 50 Км Роз'їзд, Шарівка, Сахарна, Вагонне депо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 03.25
Висоцьке 03.38 2 хв  03.40 13 хв 
Кропивницька 03.50 2 хв  03.52 25 хв 
Осикувата 04.42 2 хв  04.44 1 г  17 хв 
Бобринець 05.24 2 хв  05.26 1 г  59 хв 
Седнівка 06.19 2 хв  06.21 2 г  54 хв 
Червоне Озеро 06.46 2 хв  06.48 3 г  21 хв 
124 Км 06.56 1 хв  06.57 3 г  31 хв 
Пост 127 Км 07.01 1 хв  07.02 3 г  36 хв 
Тимкове 07.10 33 хв  07.43 3 г  45 хв 
Долинська 08.00 3 хв  08.03 4 г  35 хв 
Маржанівка 08.14 1 хв  08.15 4 г  49 хв 
65 Км 08.21 1 хв  08.22 4 г  56 хв 
Куцівка 08.29 2 хв  08.31 5 г  4 хв 
50 Км Роз'їзд 08.40 1 хв  08.41 5 г  15 хв 
Чабанівка 08.52 2 хв  08.54 5 г  27 хв 
Шарівка 09.06 2 хв  09.08 5 г  41 хв 
Медерове 09.24 11 хв  09.35 5 г  59 хв 
Сахарна 09.46 2 хв  09.48 6 г  21 хв 
5 Км Роз'їзд 09.54 1 хв  09.55 6 г  29 хв 
Вагонне депо 09.58 1 хв  09.59 6 г  33 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.06 1 хв  10.07 6 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 10.12 6 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6035 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30