У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6036 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6036 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 22.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мотовилівка, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 22.30
Мотовилівка 22.50 1 хв  22.51 20 хв 
Васильків-1 23.00 1 хв  23.01 30 хв 
Глеваха 23.06 1 хв  23.07 36 хв 
Боярка 23.14 1 хв  23.15 44 хв 
Тарасівка 23.18 1 хв  23.19 48 хв 
Вишневе 23.24 1 хв  23.25 54 хв 
Київ-Волинський 23.31 1 хв  23.32 1 г  1 хв 
Караваєві Дачі 23.36 1 хв  23.37 1 г  6 хв 
Київ-Пас. 23.43 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6036 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30