У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6036 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6036 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.49 і прибуває на станцію Козача Лопань о 19.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.49
Південний Пост 18.56 1 хв  18.57 7 хв 
Північний пост 19.00 2 хв  19.02 11 хв 
Підміська 19.05 1 хв  19.06 16 хв 
Лозовенька 19.08 4 хв  19.12 19 хв 
Моторна 19.16 1 хв  19.17 27 хв 
Дергачі 19.20 1 хв  19.21 31 хв 
Нові Дергачі 19.24 1 хв  19.25 35 хв 
Безруківка 19.30 1 хв  19.31 41 хв 
Слатине 19.36 1 хв  19.37 47 хв 
Прудянка 19.42 1 хв  19.43 53 хв 
Цупівка 19.47 1 хв  19.48 58 хв 
Нова Козача 19.51 1 хв  19.52 1 г  2 хв 
Козача Лопань 19.57 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6036 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930