У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6037 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6037 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.29 і прибуває на станцію Фастів-1 о 23.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.29
Караваєві Дачі 22.35 1 хв  22.36 6 хв 
Київ-Волинський 22.40 1 хв  22.41 11 хв 
Вишневе 22.47 1 хв  22.48 18 хв 
Тарасівка 22.53 1 хв  22.54 24 хв 
Боярка 22.58 1 хв  22.59 29 хв 
Малютянка 23.03 1 хв  23.04 34 хв 
Шляхова 23.06 1 хв  23.07 37 хв 
Глеваха 23.09 1 хв  23.10 40 хв 
888 Км 23.12 1 хв  23.12 43 хв 
Васильків-1 23.15 1 хв  23.16 46 хв 
Корчі 23.22 1 хв  23.23 53 хв 
Мотовилівка 23.27 1 хв  23.28 58 хв 
Білки 23.31 1 хв  23.32 1 г  2 хв 
Півні 23.35 1 хв  23.35 1 г  6 хв 
Вишняки 23.38 1 хв  23.38 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 23.41 1 хв  23.42 1 г  12 хв 
Снітинка 23.45 1 хв  23.46 1 г  16 хв 
Фастів-1 23.52 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6037 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30