У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6037 Смородине — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6037 сполученням Смородине - Лебединська відправляється зі станції Смородине о 14.09 і прибуває на станцію Лебединська о 16.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Олексине, Скрягівка, 102 Км, 98 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

13/08 прослідує ст. Боромля 15-20; 12,14,16/08 прослідує ст. Боромля 14-55; 17/08 прослідує ст. Боромля 15-00/15-20;
з 2019-08-09 по 2019-08-14: 13/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення Тростянець- Смородине 14-00, Скрягівка 14-18/14-19, бп 98 км 14-40/14-41, Боромля 14-57/15-20, далі - згідно діючого розкладу
з 2019-08-09 по 2019-08-14: 13/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська відправлення Тростянець- Смородине 14-00, Скрягівка 14-18/14-19, бп 98 км 14-40/14-41, Боромля 14-57/15-20, далі - згідно діючого розкладу
з 2019-08-12 по 2019-08-18: 12,14,16/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська прослідує Тростянець- Смородине 13-51, Скрягівка 14-17/14-19, бп 98 км 14-43/14-44, Боромля 14-55 17/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська прослідує Тростянець- Смородине 14-09, Скрягівка 14-27/14-28, бп 98 км 14-48/14-49, Боромля 15-00/15-20
з 2019-08-12 по 2019-08-18: 12,14,16/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська прослідує Тростянець- Смородине 13-51, Скрягівка 14-17/14-19, бп 98 км 14-43/14-44, Боромля 14-55 17/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська прослідує Тростянець- Смородине 14-09, Скрягівка 14-27/14-28, бп 98 км 14-48/14-49, Боромля 15-00/15-20
з 2019-08-12 по 2019-08-18: 12,14,16/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська прослідує Тростянець- Смородине 13-51, Скрягівка 14-17/14-19, бп 98 км 14-43/14-44, Боромля 14-55 17/08/2019: п.6037 Тростянець-Смородине - Лебединська прослідує Тростянець- Смородине 14-09, Скрягівка 14-27/14-28, бп 98 км 14-48/14-49, Боромля 15-00/15-20

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 14.09
Олексине 14.21 1 хв  14.22 12 хв 
Скрягівка 14.27 1 хв  14.28 18 хв 
102 Км 14.33 1 хв  14.34 24 хв 
98 Км 14.43 1 хв  14.44 34 хв 
Боромля 14.55 25 хв  15.20 46 хв 
Вистороп 15.30 1 хв  15.31 1 г  21 хв 
Стеблянки 15.39 1 хв  15.40 1 г  30 хв 
Гарбузівка 15.47 1 хв  15.48 1 г  38 хв 
Рябушки 15.55 1 хв  15.56 1 г  46 хв 
Садова 16.07 1 хв  16.08 1 г  58 хв 
29 Км 16.13 1 хв  16.14 2 г  4 хв 
Лебединська 16.25 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6037 Смородине — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30