У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Долинська — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6041 сполученням Долинська - Помічна відправляється зі станції Долинська о 07.12 і прибуває на станцію Помічна о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тимкове, Пост 127 Км, 124 Км, Червоне Озеро, Седнівка, Бобринець, Осикувата, Кропивницька, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 07.12
Тимкове 07.30 35 хв  08.05 18 хв 
Пост 127 Км 08.13 1 хв  08.14 1 г  1 хв 
124 Км 08.18 1 хв  08.19 1 г  6 хв 
Червоне Озеро 08.27 2 хв  08.29 1 г  15 хв 
Седнівка 08.53 2 хв  08.55 1 г  41 хв 
Бобринець 09.52 2 хв  09.54 2 г  40 хв 
Осикувата 10.32 2 хв  10.34 3 г  20 хв 
Кропивницька 11.20 3 хв  11.23 4 г  8 хв 
Висоцьке 11.33 2 хв  11.35 4 г  21 хв 
Помічна 11.47 4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6041 Долинська — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031