У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6041 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 08.52 і прибуває на станцію Львів о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Біла, Курівці-Тернопільські, Озерна, Тустоголови, Метенів, Зарваниця, Ясенівці, Скваржава, Куткор, Задвір'я, Залуги, 1460 Км, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 08.52
Тернопіль-Вантажний 08.56 1 хв  08.57 4 хв 
Біла 09.01 1 хв  09.02 9 хв 
Глибочок-Великий 09.07 1 хв  09.08 15 хв 
Курівці-Тернопільські 09.13 1 хв  09.14 21 хв 
Цебрів 09.19 1 хв  09.20 27 хв 
Озерна 09.27 2 хв  09.29 35 хв 
Ярчівці 09.37 1 хв  09.38 45 хв 
Тустоголови 09.43 1 хв  09.44 51 хв 
Зборів 09.49 1 хв  09.50 57 хв 
Метенів 09.54 1 хв  09.55 1 г  2 хв 
Плугів 09.58 1 хв  09.59 1 г  6 хв 
Зарваниця 10.05 1 хв  10.06 1 г  13 хв 
Злочів 10.14 1 хв  10.15 1 г  22 хв 
Ясенівці 10.20 1 хв  10.21 1 г  28 хв 
Княже 10.25 1 хв  10.26 1 г  33 хв 
Скваржава 10.32 1 хв  10.33 1 г  40 хв 
Красне 10.45 2 хв  10.47 1 г  53 хв 
Куткор 10.52 1 хв  10.53 2 г 
Полтва 10.57 1 хв  10.58 2 г  5 хв 
Задвір'я 11.02 1 хв  11.03 2 г  10 хв 
Полоничі 11.08 1 хв  11.09 2 г  16 хв 
Залуги 11.15 1 хв  11.16 2 г  23 хв 
Борщовичи 11.19 1 хв  11.20 2 г  27 хв 
1460 Км 11.23 1 хв  11.24 2 г  31 хв 
Підбірці 11.30 1 хв  11.31 2 г  38 хв 
Підзамче 11.37 2 хв  11.39 2 г  45 хв 
Блок пост 1479 Км 11.44 1 хв  11.45 2 г  52 хв 
Львів 11.50 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6041 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728