У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6041 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 08.52 і прибуває на станцію Львів о 11.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-13 по 2019-11-19: 15 листопада можливе запізнення +16хв

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 08.52
Біла 09.01 1 хв  09.02 9 хв 
Глибочок-Великий 09.07 1 хв  09.08 15 хв 
Курівці-Тернопільські 09.13 1 хв  09.14 21 хв 
Цебрів 09.19 1 хв  09.20 27 хв 
Озерна 09.27 2 хв  09.29 35 хв 
Ярчівці 09.37 1 хв  09.38 45 хв 
Тустоголови 09.43 1 хв  09.44 51 хв 
Зборів 09.49 1 хв  09.50 57 хв 
Метенів 09.54 1 хв  09.55 1 г  2 хв 
Плугів 09.58 1 хв  09.59 1 г  6 хв 
Зарваниця 10.05 1 хв  10.06 1 г  13 хв 
Злочів 10.14 1 хв  10.15 1 г  22 хв 
Ясенівці 10.20 1 хв  10.21 1 г  28 хв 
Княже 10.25 1 хв  10.26 1 г  33 хв 
Скваржава 10.32 1 хв  10.33 1 г  40 хв 
Красне 10.45 1 хв  10.46 1 г  53 хв 
Куткор 10.51 1 хв  10.52 1 г  59 хв 
Полтва 10.56 1 хв  10.57 2 г  4 хв 
Задвір'я 11.01 1 хв  11.02 2 г  9 хв 
Полоничі 11.07 1 хв  11.08 2 г  15 хв 
Залуги 11.14 1 хв  11.15 2 г  22 хв 
Борщовичи 11.18 1 хв  11.19 2 г  26 хв 
1460 Км 11.22 1 хв  11.23 2 г  30 хв 
Підбірці 11.29 1 хв  11.30 2 г  37 хв 
Підзамче 11.36 2 хв  11.38 2 г  44 хв 
Львів 11.49 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6041 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031