У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.00 і прибуває на станцію Козача Лопань о 00.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.00
Південний Пост 23.07 1 хв  23.08 7 хв 
Північний пост 23.11 1 хв  23.12 11 хв 
Підміська 23.15 1 хв  23.16 15 хв 
Лозовенька 23.18 4 хв  23.22 18 хв 
Моторна 23.25 1 хв  23.26 25 хв 
Дергачі 23.29 1 хв  23.30 29 хв 
Нові Дергачі 23.33 1 хв  23.34 33 хв 
Безруківка 23.39 1 хв  23.40 39 хв 
Слатине 23.45 1 хв  23.46 45 хв 
Прудянка 23.51 1 хв  23.52 51 хв 
Цупівка 23.56 1 хв  23.57 56 хв 
Козача Лопань 00.06 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6042 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30