У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Кривий Ріг — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Кривий Ріг - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг о 17.55 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, Пичугине, Приворот, Потоцьке, Сорокопанівка, Адамівське, Верхньодніпровськ, Кам'янське-Пасажирське, 164 Км, Сухачівка, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-06 по 2019-08-19: 5.08. - 9.08., 14.08. - 16.08., 19.08. призначити відправленям зі ст.Кривий Ріг Гол., на дільниці Кривий Ріг - Кривий Ріг Гол. відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 17.55
Кривий Ріг-Головний 18.05 5 хв  18.10 10 хв 
93 Км 18.17 1 хв  18.18 22 хв 
91 Км 18.24 1 хв  18.25 29 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 18.28 2 хв  18.30 33 хв 
86 Км 18.34 1 хв  18.35 39 хв 
Пичугине 18.41 1 хв  18.42 46 хв 
79 Км 18.46 1 хв  18.47 51 хв 
77 Км 18.50 1 хв  18.51 55 хв 
Приворот 18.55 1 хв  18.56 1 г 
Девладове 19.05 1 хв  19.06 1 г  10 хв 
Спокій 19.12 1 хв  19.13 1 г  17 хв 
Потоцьке 19.22 1 хв  19.23 1 г  27 хв 
Благословенна 19.30 1 хв  19.31 1 г  35 хв 
Милорадівка 19.36 1 хв  19.37 1 г  41 хв 
Сорокопанівка 19.43 1 хв  19.44 1 г  48 хв 
Кудашівка 19.51 1 хв  19.52 1 г  56 хв 
Божедарівка 20.07 1 хв  20.08 2 г  12 хв 
Адамівське 20.17 1 хв  20.18 2 г  22 хв 
Полівський 20.27 1 хв  20.28 2 г  32 хв 
Верхівцеве 20.37 2 хв  20.39 2 г  42 хв 
Верхньодніпровськ 20.54 1 хв  20.55 2 г  59 хв 
139 Км 21.01 1 хв  21.02 3 г  6 хв 
Воскобійня 21.05 1 хв  21.06 3 г  10 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.16 1 хв  21.17 3 г  21 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 21.21 1 хв  21.22 3 г  26 хв 
160 Км 21.24 1 хв  21.25 3 г  29 хв 
164 Км 21.29 1 хв  21.30 3 г  34 хв 
165 Км 21.32 1 хв  21.33 3 г  37 хв 
169 Км 21.36 1 хв  21.37 3 г  41 хв 
Сухачівка 21.39 1 хв  21.40 3 г  44 хв 
175 Км 21.43 1 хв  21.44 3 г  48 хв 
178 Км 21.46 1 хв  21.47 3 г  51 хв 
Діївка 21.50 1 хв  21.51 3 г  55 хв 
184 км 21.55 1 хв  21.56 4 г 
Горяїнове 21.59 1 хв  22.00 4 г  4 хв 
Дніпро-Головний 22.05 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6042 Кривий Ріг — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30