У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Львів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Львів о 08.39 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Підбірці, Борщовичи, Полоничі, Полтва, Красне, Княже, Злочів, Плугів, Зборів, Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 08.39
Підзамче 08.50 2 хв  08.52 11 хв 
Підбірці 08.59 1 хв  09.00 20 хв 
1460 Км 09.06 1 хв  09.07 27 хв 
Борщовичи 09.10 1 хв  09.11 31 хв 
Залуги 09.13 1 хв  09.14 34 хв 
Полоничі 09.20 1 хв  09.21 41 хв 
Задвір'я 09.26 1 хв  09.27 47 хв 
Полтва 09.31 1 хв  09.32 52 хв 
Куткор 09.36 1 хв  09.37 57 хв 
Красне 09.44 1 хв  09.45 1 г  5 хв 
Скваржава 09.57 1 хв  09.58 1 г  18 хв 
Княже 10.02 1 хв  10.03 1 г  23 хв 
Ясенівці 10.09 1 хв  10.10 1 г  30 хв 
Злочів 10.13 1 хв  10.14 1 г  34 хв 
Зарваниця 10.21 1 хв  10.22 1 г  42 хв 
Плугів 10.28 1 хв  10.29 1 г  49 хв 
Метенів 10.32 1 хв  10.33 1 г  53 хв 
Зборів 10.39 1 хв  10.40 2 г 
Тустоголови 10.43 1 хв  10.44 2 г  4 хв 
Ярчівці 10.48 1 хв  10.49 2 г  9 хв 
Озерна 11.00 1 хв  11.01 2 г  21 хв 
Цебрів 11.09 1 хв  11.10 2 г  30 хв 
Курівці-Тернопільські 11.14 1 хв  11.15 2 г  35 хв 
Глибочок-Великий 11.20 1 хв  11.21 2 г  41 хв 
Біла 11.26 1 хв  11.27 2 г  47 хв 
Тернопіль-Вантажний 11.31 1 хв  11.32 2 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 11.36 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6042 Львів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829