У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Львів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Львів о 08.35 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 11.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підбірці, Борщовичи, Полоничі, Полтва, Красне, Княже, Злочів, Плугів, Зборів, Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 08.35
Підзамче 08.45 2 хв  08.47 10 хв 
Підбірці 08.53 1 хв  08.54 18 хв 
1460 Км 09.00 1 хв  09.01 25 хв 
Борщовичи 09.04 1 хв  09.05 29 хв 
Залуги 09.07 1 хв  09.08 32 хв 
Полоничі 09.13 1 хв  09.14 38 хв 
Задвір'я 09.19 1 хв  09.20 44 хв 
Полтва 09.24 1 хв  09.25 49 хв 
Куткор 09.29 1 хв  09.30 54 хв 
Красне 09.37 1 хв  09.38 1 г  2 хв 
Скваржава 09.50 1 хв  09.51 1 г  15 хв 
Княже 09.55 1 хв  09.56 1 г  20 хв 
Ясенівці 10.02 1 хв  10.03 1 г  27 хв 
Злочів 10.06 1 хв  10.07 1 г  31 хв 
Зарваниця 10.14 1 хв  10.15 1 г  39 хв 
Плугів 10.21 1 хв  10.22 1 г  46 хв 
Метенів 10.25 1 хв  10.26 1 г  50 хв 
Зборів 10.32 1 хв  10.33 1 г  57 хв 
Тустоголови 10.36 1 хв  10.37 2 г  1 хв 
Ярчівці 10.41 1 хв  10.42 2 г  6 хв 
Озерна 10.53 1 хв  10.54 2 г  18 хв 
Цебрів 11.02 1 хв  11.03 2 г  27 хв 
Курівці-Тернопільські 11.07 1 хв  11.08 2 г  32 хв 
Глибочок-Великий 11.13 1 хв  11.14 2 г  38 хв 
Біла 11.19 1 хв  11.20 2 г  44 хв 
Тернопіль-Вантажний 11.24 1 хв  11.25 2 г  49 хв 
Тернопіль-Пас. 11.29 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6042 Львів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031