У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Помічна — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Помічна - Долинська відправляється зі станції Помічна о 16.45 і прибуває на станцію Долинська о 21.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Висоцьке, Кропивницька, Осикувата, Бобринець, Седнівка, Червоне Озеро, 124 Км, Пост 127 Км, Тимкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 16.45
Висоцьке 16.58 2 хв  17.00 13 хв 
Кропивницька 17.10 3 хв  17.13 25 хв 
Осикувата 17.59 2 хв  18.01 1 г  14 хв 
Бобринець 18.41 2 хв  18.43 1 г  56 хв 
Седнівка 19.38 2 хв  19.40 2 г  53 хв 
Червоне Озеро 20.02 2 хв  20.04 3 г  17 хв 
124 Км 20.10 1 хв  20.11 3 г  25 хв 
Пост 127 Км 20.15 1 хв  20.16 3 г  30 хв 
Тимкове 20.25 24 хв  20.49 3 г  40 хв 
Долинська 21.07 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6042 Помічна — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031