У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6043 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6043 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 12.38 і прибуває на станцію Львів о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 12.38
Біла 12.47 1 хв  12.48 9 хв 
Глибочок-Великий 12.53 1 хв  12.54 15 хв 
Курівці-Тернопільські 13.00 1 хв  13.01 22 хв 
Цебрів 13.06 1 хв  13.07 28 хв 
Озерна 13.13 1 хв  13.14 35 хв 
Ярчівці 13.23 1 хв  13.24 45 хв 
Тустоголови 13.29 1 хв  13.30 51 хв 
Зборів 13.33 1 хв  13.34 55 хв 
Метенів 13.39 1 хв  13.40 1 г  1 хв 
Плугів 13.44 1 хв  13.45 1 г  6 хв 
Зарваниця 13.51 1 хв  13.52 1 г  13 хв 
Злочів 13.59 1 хв  14.00 1 г  21 хв 
Ясенівці 14.05 1 хв  14.06 1 г  27 хв 
Княже 14.10 1 хв  14.11 1 г  32 хв 
Скваржава 14.18 1 хв  14.19 1 г  40 хв 
Красне 14.30 16 хв  14.46 1 г  52 хв 
Куткор 14.51 1 хв  14.52 2 г  13 хв 
Полтва 14.56 1 хв  14.57 2 г  18 хв 
Задвір'я 15.04 1 хв  15.05 2 г  26 хв 
Полоничі 15.10 1 хв  15.11 2 г  32 хв 
Залуги 15.17 1 хв  15.18 2 г  39 хв 
Борщовичи 15.21 1 хв  15.22 2 г  43 хв 
1460 Км 15.25 1 хв  15.26 2 г  47 хв 
Підбірці 15.33 1 хв  15.34 2 г  55 хв 
Підзамче 15.43 2 хв  15.45 3 г  5 хв 
Львів 15.55 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6043 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції