У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6043 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6043 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 12.40 і прибуває на станцію Львів о 15.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-09 по 2019-08-17: 13 серпня можливе запізнення +11хв

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 12.40
Біла 12.49 1 хв  12.50 9 хв 
Глибочок-Великий 12.55 1 хв  12.56 15 хв 
Курівці-Тернопільські 13.02 1 хв  13.03 22 хв 
Цебрів 13.08 1 хв  13.09 28 хв 
Озерна 13.16 1 хв  13.17 36 хв 
Ярчівці 13.26 1 хв  13.27 46 хв 
Тустоголови 13.32 1 хв  13.33 52 хв 
Зборів 13.39 1 хв  13.40 59 хв 
Метенів 13.45 1 хв  13.46 1 г  5 хв 
Плугів 13.50 1 хв  13.51 1 г  10 хв 
Зарваниця 13.58 1 хв  13.59 1 г  18 хв 
Злочів 14.08 1 хв  14.09 1 г  28 хв 
Ясенівці 14.14 1 хв  14.15 1 г  34 хв 
Княже 14.19 1 хв  14.20 1 г  39 хв 
Скваржава 14.27 1 хв  14.28 1 г  47 хв 
Красне 14.41 5 хв  14.46 2 г  1 хв 
Куткор 14.53 1 хв  14.54 2 г  13 хв 
Полтва 14.58 1 хв  14.59 2 г  18 хв 
Задвір'я 15.04 1 хв  15.05 2 г  24 хв 
Полоничі 15.10 1 хв  15.11 2 г  30 хв 
Залуги 15.18 1 хв  15.19 2 г  38 хв 
Борщовичи 15.21 1 хв  15.22 2 г  41 хв 
1460 Км 15.25 1 хв  15.26 2 г  45 хв 
Підбірці 15.33 1 хв  15.34 2 г  53 хв 
Підзамче 15.43 2 хв  15.45 3 г  3 хв 
Львів 15.56 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6043 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30