У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6044 Львів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6044 сполученням Львів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Львів о 13.00 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, 1460 Км, Залуги, Задвір'я, Куткор, Скваржава, Ясенівці, Зарваниця, Метенів, Тустоголови, Озерна, Курівці-Тернопільські, Біла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.00
Блок пост 1479 Км 13.04 1 хв  13.05 4 хв 
Підзамче 13.11 2 хв  13.13 11 хв 
Підбірці 13.20 1 хв  13.21 20 хв 
1460 Км 13.26 1 хв  13.27 26 хв 
Борщовичи 13.30 1 хв  13.31 30 хв 
Залуги 13.34 1 хв  13.35 34 хв 
Полоничі 13.41 1 хв  13.42 41 хв 
Задвір'я 13.47 1 хв  13.48 47 хв 
Полтва 13.52 1 хв  13.53 52 хв 
Куткор 13.57 1 хв  13.58 57 хв 
Красне 14.07 1 хв  14.08 1 г  7 хв 
Скваржава 14.20 1 хв  14.21 1 г  20 хв 
Княже 14.26 1 хв  14.27 1 г  26 хв 
Ясенівці 14.31 1 хв  14.32 1 г  31 хв 
Злочів 14.36 1 хв  14.37 1 г  36 хв 
Зарваниця 14.44 1 хв  14.45 1 г  44 хв 
Плугів 14.51 1 хв  14.52 1 г  51 хв 
Метенів 14.56 1 хв  14.57 1 г  56 хв 
Зборів 15.02 1 хв  15.03 2 г  2 хв 
Тустоголови 15.07 1 хв  15.08 2 г  7 хв 
Ярчівці 15.12 1 хв  15.13 2 г  12 хв 
Озерна 15.22 1 хв  15.23 2 г  22 хв 
Цебрів 15.29 1 хв  15.30 2 г  29 хв 
Курівці-Тернопільські 15.35 1 хв  15.36 2 г  35 хв 
Глибочок-Великий 15.43 1 хв  15.44 2 г  43 хв 
Біла 15.49 1 хв  15.50 2 г  49 хв 
Тернопіль-Вантажний 15.54 1 хв  15.55 2 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 15.59 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6044 Львів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728