У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6044 Львів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6044 сполученням Львів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Львів о 13.00 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підбірці, Борщовичи, Полоничі, Полтва, Красне, Княже, Злочів, Плугів, Зборів, Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.00
Підзамче 13.11 2 хв  13.13 11 хв 
Підбірці 13.20 1 хв  13.21 20 хв 
1460 Км 13.26 1 хв  13.27 26 хв 
Борщовичи 13.30 1 хв  13.31 30 хв 
Залуги 13.34 1 хв  13.35 34 хв 
Полоничі 13.41 1 хв  13.42 41 хв 
Задвір'я 13.47 1 хв  13.48 47 хв 
Полтва 13.52 1 хв  13.53 52 хв 
Куткор 13.57 1 хв  13.58 57 хв 
Красне 14.07 1 хв  14.08 1 г  7 хв 
Скваржава 14.20 1 хв  14.21 1 г  20 хв 
Княже 14.26 1 хв  14.27 1 г  26 хв 
Ясенівці 14.31 1 хв  14.32 1 г  31 хв 
Злочів 14.36 1 хв  14.37 1 г  36 хв 
Зарваниця 14.44 1 хв  14.45 1 г  44 хв 
Плугів 14.51 1 хв  14.52 1 г  51 хв 
Метенів 14.56 1 хв  14.57 1 г  56 хв 
Зборів 15.02 1 хв  15.03 2 г  2 хв 
Тустоголови 15.07 1 хв  15.08 2 г  7 хв 
Ярчівці 15.12 1 хв  15.13 2 г  12 хв 
Озерна 15.22 1 хв  15.23 2 г  22 хв 
Цебрів 15.29 1 хв  15.30 2 г  29 хв 
Курівці-Тернопільські 15.35 1 хв  15.36 2 г  35 хв 
Глибочок-Великий 15.43 1 хв  15.44 2 г  43 хв 
Біла 15.49 1 хв  15.50 2 г  49 хв 
Тернопіль-Вантажний 15.54 1 хв  15.55 2 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 15.59 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6044 Львів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031