У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6044 Львів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6044 сполученням Львів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Львів о 13.00 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підбірці, Борщовичи, Полоничі, Полтва, Красне, Княже, Злочів, Плугів, Зборів, Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.00
Підзамче 13.11 2 хв  13.13 11 хв 
Підбірці 13.20 1 хв  13.21 20 хв 
1460 Км 13.26 1 хв  13.27 26 хв 
Борщовичи 13.30 1 хв  13.31 30 хв 
Залуги 13.34 1 хв  13.35 34 хв 
Полоничі 13.41 1 хв  13.42 41 хв 
Задвір'я 13.47 1 хв  13.48 47 хв 
Полтва 13.52 1 хв  13.53 52 хв 
Куткор 13.57 1 хв  13.58 57 хв 
Красне 14.07 1 хв  14.08 1 г  7 хв 
Скваржава 14.20 1 хв  14.21 1 г  20 хв 
Княже 14.26 1 хв  14.27 1 г  26 хв 
Ясенівці 14.31 1 хв  14.32 1 г  31 хв 
Злочів 14.36 1 хв  14.37 1 г  36 хв 
Зарваниця 14.44 1 хв  14.45 1 г  44 хв 
Плугів 14.51 1 хв  14.52 1 г  51 хв 
Метенів 14.56 1 хв  14.57 1 г  56 хв 
Зборів 15.02 1 хв  15.03 2 г  2 хв 
Тустоголови 15.07 1 хв  15.08 2 г  7 хв 
Ярчівці 15.12 1 хв  15.13 2 г  12 хв 
Озерна 15.22 1 хв  15.23 2 г  22 хв 
Цебрів 15.29 1 хв  15.30 2 г  29 хв 
Курівці-Тернопільські 15.35 1 хв  15.36 2 г  35 хв 
Глибочок-Великий 15.43 1 хв  15.44 2 г  43 хв 
Біла 15.49 1 хв  15.50 2 г  49 хв 
Тернопіль-Вантажний 15.54 1 хв  15.55 2 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 15.59 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6044 Львів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031