У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6044 Знам'янка-Пас. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 16.00 і прибуває на станцію Помічна о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 5 Км Роз'їзд, Медерове, Чабанівка, Куцівка, Маржанівка, Тимкове, 124 Км, Седнівка, Осикувата, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 16.00
Знам'янка-Сортувальна 16.06 1 хв  16.07 6 хв 
5 Км Роз'їзд 16.17 1 хв  16.18 17 хв 
Сахарна 16.25 2 хв  16.27 25 хв 
Медерове 16.37 2 хв  16.39 37 хв 
Шарівка 16.55 2 хв  16.57 55 хв 
Чабанівка 17.07 2 хв  17.09 1 г  7 хв 
50 Км Роз'їзд 17.21 6 хв  17.27 1 г  21 хв 
Куцівка 17.38 2 хв  17.40 1 г  38 хв 
65 Км 17.48 1 хв  17.49 1 г  48 хв 
Маржанівка 17.59 1 хв  18.00 1 г  59 хв 
Долинська 18.12 5 хв  18.17 2 г  12 хв 
Тимкове 18.33 24 хв  18.57 2 г  33 хв 
Пост 127 Км 19.07 1 хв  19.08 3 г  7 хв 
124 Км 19.12 1 хв  19.13 3 г  12 хв 
Червоне Озеро 19.21 2 хв  19.23 3 г  21 хв 
Седнівка 19.47 2 хв  19.49 3 г  47 хв 
Бобринець 20.45 2 хв  20.47 4 г  45 хв 
Осикувата 21.27 3 хв  21.30 5 г  27 хв 
Кропивницька 22.23 3 хв  22.26 6 г  23 хв 
Висоцьке 22.36 2 хв  22.38 6 г  36 хв 
Помічна 22.50 6 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6044 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031