У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6045 Дніпро-Головний — Верхівцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6045 сполученням Дніпро-Головний - Верхівцеве відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22.32 і прибуває на станцію Верхівцеве о 00.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Горяїнове, 184 км, Діївка, 178 Км, 175 Км, Сухачівка, 169 Км, 165 Км, 164 Км, 160 Км, Запоріжжя-Кам'янське, Кам'янське-Пасажирське, 149 Км, Воскобійня, 139 Км, Верхньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 22.32
Горяїнове 22.37 1 хв  22.38 5 хв 
184 км 22.41 2 хв  22.43 9 хв 
Діївка 22.47 1 хв  22.48 15 хв 
178 Км 22.52 1 хв  22.53 20 хв 
175 Км 22.56 1 хв  22.57 24 хв 
Сухачівка 23.03 1 хв  23.04 31 хв 
169 Км 23.07 1 хв  23.08 35 хв 
165 Км 23.11 2 хв  23.13 39 хв 
164 Км 23.15 1 хв  23.16 43 хв 
160 Км 23.19 1 хв  23.20 47 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 23.22 1 хв  23.23 50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.27 1 хв  23.28 55 хв 
149 Км 23.32 1 хв  23.33 1 г 
Воскобійня 23.40 1 хв  23.41 1 г  8 хв 
139 Км 23.45 1 хв  23.46 1 г  13 хв 
Верхньодніпровськ 23.52 2 хв  23.54 1 г  20 хв 
Верхівцеве 00.07 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6045 Дніпро-Головний — Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31