У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6045 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6045 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 16.22 і прибуває на станцію Львів о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 16.22
Біла 16.32 1 хв  16.33 10 хв 
Глибочок-Великий 16.38 1 хв  16.39 16 хв 
Курівці-Тернопільські 16.44 1 хв  16.45 22 хв 
Цебрів 16.49 1 хв  16.50 27 хв 
Озерна 16.58 1 хв  16.59 36 хв 
Ярчівці 17.08 1 хв  17.09 46 хв 
Тустоголови 17.13 1 хв  17.14 51 хв 
Зборів 17.18 1 хв  17.19 56 хв 
Метенів 17.24 1 хв  17.25 1 г  2 хв 
Плугів 17.28 1 хв  17.29 1 г  6 хв 
Зарваниця 17.35 1 хв  17.36 1 г  13 хв 
Злочів 17.44 1 хв  17.45 1 г  22 хв 
Ясенівці 17.49 1 хв  17.50 1 г  27 хв 
Княже 17.54 1 хв  17.55 1 г  32 хв 
Скваржава 18.01 1 хв  18.02 1 г  39 хв 
Красне 18.14 2 хв  18.16 1 г  52 хв 
Куткор 18.22 1 хв  18.23 2 г 
Полтва 18.28 1 хв  18.29 2 г  6 хв 
Задвір'я 18.34 1 хв  18.35 2 г  12 хв 
Полоничі 18.40 1 хв  18.41 2 г  18 хв 
Залуги 18.48 1 хв  18.49 2 г  26 хв 
Борщовичи 18.52 1 хв  18.53 2 г  30 хв 
1460 Км 18.56 1 хв  18.57 2 г  34 хв 
Підбірці 19.04 1 хв  19.05 2 г  42 хв 
Підзамче 19.13 3 хв  19.16 2 г  51 хв 
Львів 19.26 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6045 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031