У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6046 Львів — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6046 сполученням Львів - Красне відправляється зі станції Львів о 17.23 і прибуває на станцію Красне о 18.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Підбірці, 1460 Км, Борщовичи, Залуги, Полоничі, Задвір'я, Полтва, Куткор.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.23
Підзамче 17.33 4 хв  17.37 10 хв 
Підбірці 17.46 1 хв  17.47 23 хв 
1460 Км 17.53 1 хв  17.54 30 хв 
Борщовичи 17.58 13 хв  18.11 35 хв 
Залуги 18.13 1 хв  18.14 50 хв 
Полоничі 18.20 1 хв  18.21 57 хв 
Задвір'я 18.26 1 хв  18.27 1 г  3 хв 
Полтва 18.32 1 хв  18.33 1 г  9 хв 
Куткор 18.37 1 хв  18.38 1 г  14 хв 
Красне 18.45 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6046 Львів — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31