У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6046 Львів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6046 сполученням Львів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Львів о 16.42 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підбірці, Борщовичи, Полоничі, Полтва, Красне, Княже, Злочів, Плугів, Зборів, Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.42
Підзамче 16.54 2 хв  16.56 12 хв 
Підбірці 17.02 1 хв  17.03 20 хв 
1460 Км 17.10 1 хв  17.11 28 хв 
Борщовичи 17.14 1 хв  17.15 32 хв 
Залуги 17.18 1 хв  17.19 36 хв 
Полоничі 17.25 1 хв  17.26 43 хв 
Задвір'я 17.31 1 хв  17.32 49 хв 
Полтва 17.36 1 хв  17.37 54 хв 
Куткор 17.42 1 хв  17.43 1 г 
Красне 17.48 1 хв  17.49 1 г  6 хв 
Скваржава 18.01 1 хв  18.02 1 г  19 хв 
Княже 18.06 1 хв  18.07 1 г  24 хв 
Ясенівці 18.11 1 хв  18.12 1 г  29 хв 
Злочів 18.16 1 хв  18.17 1 г  34 хв 
Зарваниця 18.24 1 хв  18.25 1 г  42 хв 
Плугів 18.31 1 хв  18.32 1 г  49 хв 
Метенів 18.35 1 хв  18.36 1 г  53 хв 
Зборів 18.42 1 хв  18.43 2 г 
Тустоголови 18.47 1 хв  18.48 2 г  5 хв 
Ярчівці 18.52 1 хв  18.53 2 г  10 хв 
Озерна 19.02 1 хв  19.03 2 г  20 хв 
Цебрів 19.09 1 хв  19.10 2 г  27 хв 
Курівці-Тернопільські 19.15 1 хв  19.16 2 г  33 хв 
Глибочок-Великий 19.22 1 хв  19.23 2 г  40 хв 
Біла 19.27 1 хв  19.28 2 г  45 хв 
Тернопіль-Вантажний 19.33 1 хв  19.34 2 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 19.37 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6046 Львів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30