У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6047 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6047 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.43 і прибуває на станцію Львів о 23.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.43
Біла 20.51 1 хв  20.52 8 хв 
Глибочок-Великий 20.57 1 хв  20.58 14 хв 
Курівці-Тернопільські 21.03 1 хв  21.04 20 хв 
Цебрів 21.09 1 хв  21.10 26 хв 
Озерна 21.17 1 хв  21.18 34 хв 
Ярчівці 21.26 1 хв  21.27 43 хв 
Тустоголови 21.32 1 хв  21.33 49 хв 
Зборів 21.38 1 хв  21.39 55 хв 
Метенів 21.43 1 хв  21.44 1 г 
Плугів 21.47 1 хв  21.48 1 г  4 хв 
Зарваниця 21.54 1 хв  21.55 1 г  11 хв 
Злочів 22.05 1 хв  22.06 1 г  22 хв 
Ясенівці 22.10 1 хв  22.11 1 г  27 хв 
Княже 22.15 1 хв  22.16 1 г  32 хв 
Скваржава 22.22 1 хв  22.23 1 г  39 хв 
Красне 22.35 5 хв  22.40 1 г  52 хв 
Куткор 22.45 1 хв  22.46 2 г  2 хв 
Полтва 22.51 1 хв  22.52 2 г  8 хв 
Задвір'я 22.56 1 хв  22.57 2 г  13 хв 
Полоничі 23.01 1 хв  23.02 2 г  18 хв 
Залуги 23.08 1 хв  23.09 2 г  25 хв 
Борщовичи 23.11 1 хв  23.12 2 г  28 хв 
Підбірці 23.21 1 хв  23.22 2 г  38 хв 
Підзамче 23.28 2 хв  23.30 2 г  45 хв 
Львів 23.40 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6047 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції