У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6047 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6047 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.43 і прибуває на станцію Львів о 23.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.43
Біла 20.51 1 хв  20.52 8 хв 
Глибочок-Великий 20.57 1 хв  20.58 14 хв 
Курівці-Тернопільські 21.03 1 хв  21.04 20 хв 
Цебрів 21.09 1 хв  21.10 26 хв 
Озерна 21.17 1 хв  21.18 34 хв 
Ярчівці 21.26 1 хв  21.27 43 хв 
Тустоголови 21.32 1 хв  21.33 49 хв 
Зборів 21.38 1 хв  21.39 55 хв 
Метенів 21.43 1 хв  21.44 1 г 
Плугів 21.47 1 хв  21.48 1 г  4 хв 
Зарваниця 21.54 1 хв  21.55 1 г  11 хв 
Злочів 22.05 1 хв  22.06 1 г  22 хв 
Ясенівці 22.10 1 хв  22.11 1 г  27 хв 
Княже 22.15 1 хв  22.16 1 г  32 хв 
Скваржава 22.22 1 хв  22.23 1 г  39 хв 
Красне 22.35 2 хв  22.37 1 г  52 хв 
Куткор 22.42 1 хв  22.43 1 г  59 хв 
Полтва 22.47 1 хв  22.48 2 г  4 хв 
Задвір'я 22.52 1 хв  22.53 2 г  9 хв 
Полоничі 22.58 1 хв  22.59 2 г  15 хв 
Залуги 23.05 1 хв  23.06 2 г  22 хв 
Борщовичи 23.09 1 хв  23.10 2 г  26 хв 
1460 Км 23.13 1 хв  23.14 2 г  30 хв 
Підбірці 23.21 1 хв  23.22 2 г  38 хв 
Підзамче 23.28 2 хв  23.30 2 г  45 хв 
Львів 23.40 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6047 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031