У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6051 сполученням Смородине - Охтирка відправляється зі станції Смородине о 04.32 і прибуває на станцію Охтирка о 05.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 04.32
Рупине 04.38 1 хв  04.39 6 хв 
Бакирівка 04.48 1 хв  04.49 16 хв 
Ворскла 04.54 1 хв  04.55 22 хв 
Козацьке 05.01 1 хв  05.02 29 хв 
Кириківка 05.08 27 хв  05.35 36 хв 
9 Км 05.45 1 хв  05.46 1 г  13 хв 
Охтирка 05.56 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6051 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30