У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Стоянів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6051 сполученням Стоянів - Львів відправляється зі станції Стоянів о 04.58 і прибуває на станцію Львів о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Радехів, Вузлове, Воля-Холоївська, Селець-Беньків, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 04.58
Радехів 05.20 1 хв  05.21 22 хв 
Вузлове 05.32 1 хв  05.33 34 хв 
Воля-Холоївська 05.40 1 хв  05.41 42 хв 
Селець-Беньків 05.49 1 хв  05.50 51 хв 
Кам'янка-Бузька 06.05 1 хв  06.06 1 г  7 хв 
Сапіжанка 06.11 1 хв  06.12 1 г  13 хв 
Новий Став 06.18 1 хв  06.19 1 г  20 хв 
Колодне 06.29 1 хв  06.30 1 г  31 хв 
Руданці 06.38 1 хв  06.39 1 г  40 хв 
Запитів 06.48 1 хв  06.49 1 г  50 хв 
Дубляни-Львівські 07.04 1 хв  07.05 2 г  6 хв 
Підзамче 07.17 3 хв  07.20 2 г  19 хв 
Львів 07.30 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6051 Стоянів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30