У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6052 Львів — Стоянів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6052 сполученням Львів - Стоянів відправляється зі станції Львів о 19.40 і прибуває на станцію Стоянів о 22.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Кам'янка-Бузька, Селець-Беньків, Воля-Холоївська, Вузлове, Радехів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 19.40
Підзамче 19.51 2 хв  19.53 11 хв 
Дубляни-Львівські 20.05 1 хв  20.06 25 хв 
Запитів 20.20 1 хв  20.21 40 хв 
Руданці 20.27 1 хв  20.28 47 хв 
Колодне 20.37 1 хв  20.38 57 хв 
Новий Став 20.46 1 хв  20.47 1 г  6 хв 
Сапіжанка 20.53 2 хв  20.55 1 г  13 хв 
Кам'янка-Бузька 21.00 1 хв  21.01 1 г  20 хв 
Селець-Беньків 21.17 1 хв  21.18 1 г  37 хв 
Воля-Холоївська 21.26 1 хв  21.27 1 г  46 хв 
Вузлове 21.34 1 хв  21.35 1 г  54 хв 
Радехів 21.48 2 хв  21.50 2 г  8 хв 
Стоянів 22.13 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6052 Львів — Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031