У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6052 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6052 сполученням Охтирка - Смородине відправляється зі станції Охтирка о 06.12 і прибуває на станцію Смородине о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 06.12
9 Км 06.23 1 хв  06.24 11 хв 
Кириківка 06.34 20 хв  06.54 22 хв 
Козацьке 07.00 1 хв  07.01 48 хв 
Ворскла 07.07 1 хв  07.08 55 хв 
Бакирівка 07.12 1 хв  07.13 1 г 
Рупине 07.23 1 хв  07.24 1 г  11 хв 
Смородине 07.30 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6052 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції