У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6052 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6052 сполученням Охтирка - Смородине відправляється зі станції Охтирка о 06.16 і прибуває на станцію Смородине о 07.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 06.16
9 Км 06.27 1 хв  06.28 11 хв 
Кириківка 06.38 20 хв  06.58 22 хв 
Козацьке 07.04 1 хв  07.05 48 хв 
Ворскла 07.11 1 хв  07.12 55 хв 
Бакирівка 07.16 1 хв  07.17 1 г 
Рупине 07.27 1 хв  07.28 1 г  11 хв 
Смородине 07.34 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6052 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031