У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6053 Сокаль — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6053 сполученням Сокаль - Львів відправляється зі станції Сокаль о 06.01 і прибуває на станцію Львів о 08.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Завишень, Червоноград, Гірняк, Соснівка, Стриханка, Добротвір, Батятичі, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-01-10 по 2020-01-22: 18 січня ходу не буде
з 2020-01-17 по 2020-01-31: 25, 26, 27 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокаль 06.01
Завишень 06.06 1 хв  06.07 5 хв 
Червоноград 06.13 5 хв  06.18 12 хв 
Гірняк 06.28 2 хв  06.30 27 хв 
Соснівка 06.42 2 хв  06.44 41 хв 
Стриханка 06.51 1 хв  06.52 50 хв 
Добротвір 07.02 2 хв  07.04 1 г  1 хв 
Батятичі 07.13 1 хв  07.14 1 г  12 хв 
Сапіжанка 07.21 3 хв  07.24 1 г  20 хв 
Новий Став 07.29 1 хв  07.30 1 г  28 хв 
Колодне 07.40 1 хв  07.41 1 г  39 хв 
Руданці 07.51 1 хв  07.52 1 г  50 хв 
Запитів 08.00 5 хв  08.05 1 г  59 хв 
Дубляни-Львівські 08.20 2 хв  08.22 2 г  19 хв 
Підзамче 08.35 5 хв  08.40 2 г  34 хв 
Львів 08.53 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6053 Сокаль — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції