У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6053 Сокаль — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6053 сполученням Сокаль - Львів відправляється зі станції Сокаль о 06.06 і прибуває на станцію Львів о 08.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Завишень, Червоноград, Гірняк, Соснівка, Стриханка, Добротвір, Батятичі, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-08 по 2019-11-20: 16 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокаль 06.06
Завишень 06.11 1 хв  06.12 5 хв 
Червоноград 06.18 5 хв  06.23 12 хв 
Гірняк 06.33 2 хв  06.35 27 хв 
Соснівка 06.47 2 хв  06.49 41 хв 
Стриханка 06.56 1 хв  06.57 50 хв 
Добротвір 07.07 2 хв  07.09 1 г  1 хв 
Батятичі 07.18 1 хв  07.19 1 г  12 хв 
Сапіжанка 07.26 3 хв  07.29 1 г  20 хв 
Новий Став 07.34 1 хв  07.35 1 г  28 хв 
Колодне 07.45 1 хв  07.46 1 г  39 хв 
Руданці 07.56 1 хв  07.57 1 г  50 хв 
Запитів 08.06 1 хв  08.07 2 г 
Дубляни-Львівські 08.24 2 хв  08.26 2 г  18 хв 
Підзамче 08.38 4 хв  08.42 2 г  32 хв 
Львів 08.55 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6053 Сокаль — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031