У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6054 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6054 сполученням Львів - Сокаль відправляється зі станції Львів о 09.25 і прибуває на станцію Сокаль о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.25
Підзамче 09.38 4 хв  09.42 13 хв 
Дубляни-Львівські 09.53 1 хв  09.54 28 хв 
Запитів 10.07 1 хв  10.08 42 хв 
Руданці 10.14 1 хв  10.15 49 хв 
Колодне 10.24 1 хв  10.25 59 хв 
Новий Став 10.33 1 хв  10.34 1 г  8 хв 
Сапіжанка 10.42 2 хв  10.44 1 г  17 хв 
Батятичі 10.50 1 хв  10.51 1 г  25 хв 
Добротвір 11.02 1 хв  11.03 1 г  37 хв 
Стриханка 11.11 1 хв  11.12 1 г  46 хв 
Соснівка 11.23 2 хв  11.25 1 г  58 хв 
Гірняк 11.36 1 хв  11.37 2 г  11 хв 
Червоноград 11.50 8 хв  11.58 2 г  25 хв 
Завишень 12.03 1 хв  12.04 2 г  38 хв 
Сокаль 12.10 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6054 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031