У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6054 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6054 сполученням Смородине - Охтирка відправляється зі станції Смородине о 08.51 і прибуває на станцію Охтирка о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 08.51
Рупине 08.57 1 хв  08.58 6 хв 
Бакирівка 09.07 1 хв  09.08 16 хв 
Ворскла 09.13 1 хв  09.14 22 хв 
Козацьке 09.20 1 хв  09.21 29 хв 
Кириківка 09.27 20 хв  09.47 36 хв 
9 Км 09.57 1 хв  09.58 1 г  6 хв 
Охтирка 10.08 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6054 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30