У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6055 Сокаль — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6055 сполученням Сокаль - Львів відправляється зі станції Сокаль о 16.32 і прибуває на станцію Львів о 19.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Завишень, Червоноград, Гірняк, Соснівка, Стриханка, Добротвір, Батятичі, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-05 по 2019-09-14: 09, 10 вересня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокаль 16.32
Завишень 16.37 1 хв  16.38 5 хв 
Червоноград 16.44 6 хв  16.50 12 хв 
Гірняк 17.00 1 хв  17.01 28 хв 
Соснівка 17.13 2 хв  17.15 41 хв 
Стриханка 17.22 1 хв  17.23 50 хв 
Добротвір 17.31 1 хв  17.32 59 хв 
Батятичі 17.40 1 хв  17.41 1 г  8 хв 
Сапіжанка 17.49 3 хв  17.52 1 г  17 хв 
Новий Став 17.58 1 хв  17.59 1 г  26 хв 
Колодне 18.09 8 хв  18.17 1 г  37 хв 
Руданці 18.27 1 хв  18.28 1 г  55 хв 
Запитів 18.34 1 хв  18.35 2 г  2 хв 
Дубляни-Львівські 18.49 2 хв  18.51 2 г  17 хв 
Підзамче 19.03 3 хв  19.06 2 г  31 хв 
Львів 19.18 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6055 Сокаль — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031