У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6055 Сокаль — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6055 сполученням Сокаль - Львів відправляється зі станції Сокаль о 16.32 і прибуває на станцію Львів о 19.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Завишень, Червоноград, Гірняк, Соснівка, Стриханка, Добротвір, Батятичі, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокаль 16.32
Завишень 16.37 1 хв  16.38 5 хв 
Червоноград 16.44 4 хв  16.48 12 хв 
Гірняк 16.58 1 хв  16.59 26 хв 
Соснівка 17.10 2 хв  17.12 38 хв 
Стриханка 17.19 1 хв  17.20 47 хв 
Добротвір 17.29 2 хв  17.31 57 хв 
Батятичі 17.39 1 хв  17.40 1 г  7 хв 
Сапіжанка 17.49 3 хв  17.52 1 г  17 хв 
Новий Став 17.58 1 хв  17.59 1 г  26 хв 
Колодне 18.09 8 хв  18.17 1 г  37 хв 
Запитів 18.34 1 хв  18.35 2 г  2 хв 
Дубляни-Львівські 18.49 2 хв  18.51 2 г  17 хв 
Підзамче 19.03 3 хв  19.06 2 г  31 хв 
Львів 19.18 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6055 Сокаль — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції