У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6057 Сокаль — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6057 сполученням Сокаль - Львів відправляється зі станції Сокаль о 17.00 і прибуває на станцію Львів о 19.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Завишень, Червоноград, Гірняк, Соснівка, Стриханка, Добротвір, Батятичі, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сокаль 17.00
Завишень 17.05 1 хв  17.06 5 хв 
Червоноград 17.12 3 хв  17.15 12 хв 
Гірняк 17.25 1 хв  17.26 25 хв 
Соснівка 17.38 2 хв  17.40 38 хв 
Стриханка 17.47 1 хв  17.48 47 хв 
Добротвір 17.56 1 хв  17.57 56 хв 
Батятичі 18.07 1 хв  18.08 1 г  7 хв 
Сапіжанка 18.14 2 хв  18.16 1 г  14 хв 
Новий Став 18.22 1 хв  18.23 1 г  22 хв 
Колодне 18.32 1 хв  18.33 1 г  32 хв 
Руданці 18.43 1 хв  18.44 1 г  43 хв 
Запитів 18.50 1 хв  18.51 1 г  50 хв 
Дубляни-Львівські 19.06 1 хв  19.07 2 г  6 хв 
Підзамче 19.18 3 хв  19.21 2 г  18 хв 
Львів 19.32 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6057 Сокаль — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31