У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6058 Охтирка — Боромля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6058 сполученням Охтирка - Боромля відправляється зі станції Охтирка о 18.32 і прибуває на станцію Боромля о 20.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине, Смородине, Скрягівка, 98 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 18.32
9 Км 18.43 1 хв  18.44 11 хв 
Кириківка 18.54 15 хв  19.09 22 хв 
Козацьке 19.15 1 хв  19.16 43 хв 
Ворскла 19.22 1 хв  19.23 50 хв 
Бакирівка 19.27 1 хв  19.28 55 хв 
Рупине 19.38 1 хв  19.39 1 г  6 хв 
Смородине 19.45 25 хв  20.10 1 г  13 хв 
Скрягівка 20.28 1 хв  20.29 1 г  56 хв 
98 Км 20.44 1 хв  20.45 2 г  12 хв 
Боромля 20.56 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6058 Охтирка — Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції