У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6058 Охтирка — Боромля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6058 сполученням Охтирка - Боромля відправляється зі станції Охтирка о 18.40 і прибуває на станцію Боромля о 20.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине, Смородине, Олексине, Скрягівка, 102 Км, 98 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 18.40
9 Км 18.51 1 хв  18.52 11 хв 
Кириківка 19.02 15 хв  19.17 22 хв 
Козацьке 19.23 1 хв  19.24 43 хв 
Ворскла 19.30 1 хв  19.31 50 хв 
Бакирівка 19.35 1 хв  19.36 55 хв 
Рупине 19.46 1 хв  19.47 1 г  6 хв 
Смородине 19.53 17 хв  20.10 1 г  13 хв 
Олексине 20.22 1 хв  20.23 1 г  42 хв 
Скрягівка 20.28 1 хв  20.29 1 г  48 хв 
102 Км 20.34 1 хв  20.35 1 г  54 хв 
98 Км 20.44 1 хв  20.45 2 г  4 хв 
Боромля 20.56 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6058 Охтирка — Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031