У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6058 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6058 сполученням Смородине - Охтирка відправляється зі станції Смородине о 17.00 і прибуває на станцію Охтирка о 18.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 17.00
Рупине 17.06 1 хв  17.07 6 хв 
Бакирівка 17.16 1 хв  17.17 16 хв 
Ворскла 17.22 1 хв  17.23 22 хв 
Козацьке 17.29 1 хв  17.30 29 хв 
Кириківка 17.36 15 хв  17.51 36 хв 
9 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  1 хв 
Охтирка 18.12 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6058 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031