У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Драбове-Барятинське о 04.07 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Золотоноша-1, Залісся, Панське, ЗТА, Буддеталь, Степанки, Хацьки, Сміла, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Драбове-Барятинське 04.07
Драбівський радгосп 04.11 1 хв  04.12 4 хв 
Бойківщина 04.17 1 хв  04.18 10 хв 
Мехедівка 04.24 2 хв  04.26 17 хв 
Верхньозгар 04.30 2 хв  04.32 23 хв 
Привітне 04.39 1 хв  04.40 32 хв 
Пальміра 04.44 2 хв  04.46 37 хв 
Богуславець 04.55 1 хв  04.56 48 хв 
Золотоноша-1 05.03 3 хв  05.06 56 хв 
Філівка 05.13 2 хв  05.15 1 г  6 хв 
Залісся 05.20 2 хв  05.22 1 г  13 хв 
Чапаївка 05.25 6 хв  05.31 1 г  18 хв 
Панське 05.40 1 хв  05.41 1 г  33 хв 
84 Км 05.49 1 хв  05.50 1 г  42 хв 
ЗТА 05.58 2 хв  06.00 1 г  51 хв 
Черкаси 06.05 5 хв  06.10 1 г  58 хв 
Буддеталь 06.14 1 хв  06.15 2 г  7 хв 
898 Км Роз'їзд 06.21 1 хв  06.22 2 г  14 хв 
Степанки 06.28 1 хв  06.29 2 г  21 хв 
Білозір'я 06.35 9 хв  06.44 2 г  28 хв 
Хацьки 06.49 1 хв  06.50 2 г  42 хв 
Піонерська 06.55 1 хв  06.56 2 г  48 хв 
Сміла 07.02 1 хв  07.03 2 г  55 хв 
Центральна 07.06 1 хв  07.07 2 г  59 хв 
Сріблянка 07.10 1 хв  07.11 3 г  3 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.16 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031