У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Драбове-Барятинське о 04.11 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Золотоноша-1, Залісся, Панське, ЗТА, Буддеталь, Степанки, Хацьки, Сміла, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Драбове-Барятинське 04.11
Драбівський радгосп 04.16 1 хв  04.17 5 хв 
Бойківщина 04.22 1 хв  04.23 11 хв 
Мехедівка 04.28 2 хв  04.30 17 хв 
Верхньозгар 04.35 2 хв  04.37 24 хв 
Привітне 04.43 1 хв  04.44 32 хв 
Пальміра 04.49 2 хв  04.51 38 хв 
Богуславець 04.58 1 хв  04.59 47 хв 
Золотоноша-1 05.07 3 хв  05.10 56 хв 
Філівка 05.16 2 хв  05.18 1 г  5 хв 
Залісся 05.24 2 хв  05.26 1 г  13 хв 
Чапаївка 05.28 1 хв  05.29 1 г  17 хв 
Панське 05.39 1 хв  05.40 1 г  28 хв 
Соснівка 05.48 1 хв  05.49 1 г  37 хв 
ЗТА 05.56 2 хв  05.58 1 г  45 хв 
Черкаси 06.03 9 хв  06.12 1 г  52 хв 
Буддеталь 06.17 1 хв  06.18 2 г  6 хв 
898 Км Роз'їзд 06.23 1 хв  06.24 2 г  12 хв 
Степанки 06.31 1 хв  06.32 2 г  20 хв 
Білозір'я 06.37 1 хв  06.38 2 г  26 хв 
Хацьки 06.43 1 хв  06.44 2 г  32 хв 
Піонерська 06.49 1 хв  06.50 2 г  38 хв 
Сміла 06.56 10 хв  07.06 2 г  45 хв 
Центральна 07.10 1 хв  07.11 2 г  59 хв 
Сріблянка 07.14 1 хв  07.15 3 г  3 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.20 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6061 Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829