У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Гребінка о 03.37 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Писарщина, Бойківщина, Привітне, Золотоноша-1, Чапаївка, ЗТА, 898 Км Роз'їзд, Хацьки, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 03.37
Оржиця 03.44 1 хв  03.45 7 хв 
810 Км 03.53 1 хв  03.54 16 хв 
Писарщина 03.59 1 хв  04.00 22 хв 
Драбове-Барятинське 04.09 2 хв  04.11 32 хв 
Драбівський радгосп 04.16 1 хв  04.17 39 хв 
Бойківщина 04.22 1 хв  04.23 45 хв 
Мехедівка 04.28 2 хв  04.30 51 хв 
Верхньозгар 04.35 2 хв  04.37 58 хв 
Привітне 04.43 1 хв  04.44 1 г  6 хв 
Пальміра 04.49 2 хв  04.51 1 г  12 хв 
Богуславець 04.58 1 хв  04.59 1 г  21 хв 
Золотоноша-1 05.07 3 хв  05.10 1 г  30 хв 
Філівка 05.16 2 хв  05.18 1 г  39 хв 
Залісся 05.24 2 хв  05.26 1 г  47 хв 
Чапаївка 05.28 1 хв  05.29 1 г  51 хв 
Панське 05.39 1 хв  05.40 2 г  2 хв 
Соснівка 05.48 1 хв  05.49 2 г  11 хв 
ЗТА 05.56 2 хв  05.58 2 г  19 хв 
Черкаси 06.03 9 хв  06.12 2 г  26 хв 
Буддеталь 06.17 1 хв  06.18 2 г  40 хв 
898 Км Роз'їзд 06.23 1 хв  06.24 2 г  46 хв 
Степанки 06.31 1 хв  06.32 2 г  54 хв 
Білозір'я 06.37 1 хв  06.38 3 г 
Хацьки 06.43 1 хв  06.44 3 г  6 хв 
Піонерська 06.49 1 хв  06.50 3 г  12 хв 
Сміла 06.56 10 хв  07.06 3 г  19 хв 
Центральна 07.10 1 хв  07.11 3 г  33 хв 
Сріблянка 07.14 1 хв  07.15 3 г  37 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.20 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6061 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції