У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Гребінка о 03.36 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Писарщина, Бойківщина, Привітне, Золотоноша-1, Чапаївка, ЗТА, 898 Км Роз'їзд, Хацьки, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 03.36
Оржиця 03.42 1 хв  03.43 6 хв 
810 Км 03.49 1 хв  03.50 13 хв 
Писарщина 03.55 1 хв  03.56 19 хв 
Драбове-Барятинське 04.05 2 хв  04.07 29 хв 
Драбівський радгосп 04.11 1 хв  04.12 35 хв 
Бойківщина 04.17 1 хв  04.18 41 хв 
Мехедівка 04.24 2 хв  04.26 48 хв 
Верхньозгар 04.30 2 хв  04.32 54 хв 
Привітне 04.39 1 хв  04.40 1 г  3 хв 
Пальміра 04.44 2 хв  04.46 1 г  8 хв 
Богуславець 04.55 1 хв  04.56 1 г  19 хв 
Золотоноша-1 05.03 3 хв  05.06 1 г  27 хв 
Філівка 05.13 2 хв  05.15 1 г  37 хв 
Залісся 05.20 2 хв  05.22 1 г  44 хв 
Чапаївка 05.25 6 хв  05.31 1 г  49 хв 
Панське 05.40 1 хв  05.41 2 г  4 хв 
Соснівка 05.49 1 хв  05.50 2 г  13 хв 
ЗТА 05.58 2 хв  06.00 2 г  22 хв 
Черкаси 06.05 5 хв  06.10 2 г  29 хв 
Буддеталь 06.14 1 хв  06.15 2 г  38 хв 
898 Км Роз'їзд 06.21 1 хв  06.22 2 г  45 хв 
Степанки 06.28 1 хв  06.29 2 г  52 хв 
Білозір'я 06.35 9 хв  06.44 2 г  59 хв 
Хацьки 06.49 1 хв  06.50 3 г  13 хв 
Піонерська 06.55 1 хв  06.56 3 г  19 хв 
Сміла 07.02 1 хв  07.03 3 г  26 хв 
Центральна 07.06 1 хв  07.07 3 г  30 хв 
Сріблянка 07.10 1 хв  07.11 3 г  34 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.16 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6061 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30