У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 04.20 і прибуває на станцію Львів о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-04 по 2019-09-13: 08, 09 вересня ходу не буде
з 2019-09-10 по 2019-09-20: 15, 16 вересня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 04.20
Городище 04.27 1 хв  04.28 7 хв 
Чорний Острів 04.32 1 хв  04.33 12 хв 
Бориничі 04.40 2 хв  04.42 20 хв 
Борусів 04.45 1 хв  04.46 25 хв 
Вибранівка 04.52 1 хв  04.53 32 хв 
40 Км 04.58 1 хв  04.59 38 хв 
Глібовичі 05.04 1 хв  05.05 44 хв 
33 Км 05.09 1 хв  05.10 49 хв 
Підмонастир 05.13 1 хв  05.14 53 хв 
Будьків 05.19 1 хв  05.20 59 хв 
Старе Село 05.26 3 хв  05.29 1 г  6 хв 
22 Км 05.36 1 хв  05.37 1 г  16 хв 
Давидів 05.45 4 хв  05.49 1 г  25 хв 
Сихів 06.00 1 хв  06.01 1 г  40 хв 
Зубрівська 06.04 1 хв  06.05 1 г  44 хв 
Персенківка 06.12 1 хв  06.13 1 г  52 хв 
Коновальця 06.17 1 хв  06.18 1 г  57 хв 
Городоцька 06.22 2 хв  06.24 2 г  2 хв 
Львів 06.30 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6061 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031