У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6061 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6061 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 04.20 і прибуває на станцію Львів о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 04.20
Городище 04.27 1 хв  04.28 7 хв 
Чорний Острів 04.32 1 хв  04.33 12 хв 
Бориничі 04.40 2 хв  04.42 20 хв 
Борусів 04.45 1 хв  04.46 25 хв 
Вибранівка 04.52 1 хв  04.53 32 хв 
40 Км 04.58 1 хв  04.59 38 хв 
Глібовичі 05.04 1 хв  05.05 44 хв 
33 Км 05.09 1 хв  05.10 49 хв 
Підмонастир 05.13 1 хв  05.14 53 хв 
Будьків 05.19 1 хв  05.20 59 хв 
Старе Село 05.26 3 хв  05.29 1 г  6 хв 
22 Км 05.36 1 хв  05.37 1 г  16 хв 
Давидів 05.45 4 хв  05.49 1 г  25 хв 
Сихів 06.00 1 хв  06.01 1 г  40 хв 
Зубрівська 06.04 1 хв  06.05 1 г  44 хв 
Персенківка 06.12 1 хв  06.13 1 г  52 хв 
Коновальця 06.17 1 хв  06.18 1 г  57 хв 
Городоцька 06.22 2 хв  06.24 2 г  2 хв 
Львів 06.30 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6061 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930