У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6062 Львів — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6062 сполученням Львів - Ходорів відправляється зі станції Львів о 09.05 і прибуває на станцію Ходорів о 11.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коновальця, Зубрівська, Давидів, Старе Село, Підмонастир, Глібовичі, Вибранівка, Бориничі, Городище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-02 по 2019-08-27: з 11 по 23 серпня курсуватиме зміненим розкладом Львів 09.05, Городоцька 09.10- 09.13, Коновальця 09.16-06.18, Персенівка 09.24-09.26, Зубрівська 09.31-09.32, Сихів 09.37-09.39, Давидів 09.50-09.57, ПЛ.22КМ 10.01-10.02, Старе Село 10.07- 10.09, ПЛ.28КМ 10.13-10.14, Підмонастир 10.18-10.19, ПЛ.33КМ 10.23-10.24, Глібовичі 10.28-10.31, ПЛ.40КМ 10.36- 10.37, Вибранівка 10.43-10.44, Борусів 10.50-10.51, Бориничі 10.56-10.57, Чорний Острів 11.03-11.04, Городище 11.09- 11.10, Ходорів 11.18

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.05
Городоцька 09.10 3 хв  09.13 5 хв 
Коновальця 09.16 2 хв  09.18 11 хв 
Персенківка 09.24 2 хв  09.26 19 хв 
Зубрівська 09.31 1 хв  09.32 26 хв 
Сихів 09.37 2 хв  09.39 32 хв 
Давидів 09.50 2 хв  09.52 45 хв 
22 Км 09.56 1 хв  09.57 51 хв 
Старе Село 10.01 3 хв  10.04 56 хв 
Будьків 10.08 1 хв  10.09 1 г  3 хв 
Підмонастир 10.13 1 хв  10.14 1 г  8 хв 
33 Км 10.18 1 хв  10.19 1 г  13 хв 
Глібовичі 10.26 5 хв  10.31 1 г  21 хв 
40 Км 10.36 1 хв  10.37 1 г  31 хв 
Вибранівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  38 хв 
Борусів 10.50 1 хв  10.51 1 г  45 хв 
Бориничі 10.56 1 хв  10.57 1 г  51 хв 
Чорний Острів 11.03 1 хв  11.04 1 г  58 хв 
Городище 11.09 1 хв  11.10 2 г  4 хв 
Ходорів 11.18 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6062 Львів — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30