У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6063 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6063 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Гребінка о 11.56 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Писарщина, Бойківщина, Привітне, Золотоноша-1, Чапаївка, ЗТА, 898 Км Роз'їзд, Хацьки, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 11.56
Оржиця 12.02 2 хв  12.04 6 хв 
810 Км 12.11 1 хв  12.12 15 хв 
Писарщина 12.17 2 хв  12.19 21 хв 
Драбове-Барятинське 12.27 2 хв  12.29 31 хв 
Драбівський радгосп 12.34 1 хв  12.35 38 хв 
Бойківщина 12.40 1 хв  12.41 44 хв 
Мехедівка 12.47 1 хв  12.48 51 хв 
Верхньозгар 12.52 1 хв  12.53 56 хв 
Привітне 13.00 1 хв  13.01 1 г  4 хв 
Пальміра 13.06 2 хв  13.08 1 г  10 хв 
Богуславець 13.17 1 хв  13.18 1 г  21 хв 
Золотоноша-1 13.26 2 хв  13.28 1 г  30 хв 
Філівка 13.34 2 хв  13.36 1 г  38 хв 
Залісся 13.42 1 хв  13.43 1 г  46 хв 
Чапаївка 13.46 1 хв  13.47 1 г  50 хв 
Панське 13.56 1 хв  13.57 2 г 
Соснівка 14.04 1 хв  14.05 2 г  8 хв 
ЗТА 14.11 2 хв  14.13 2 г  15 хв 
Черкаси 14.18 8 хв  14.26 2 г  22 хв 
Буддеталь 14.31 1 хв  14.32 2 г  35 хв 
898 Км Роз'їзд 14.38 1 хв  14.39 2 г  42 хв 
Степанки 14.45 1 хв  14.46 2 г  49 хв 
Білозір'я 14.52 1 хв  14.53 2 г  56 хв 
Хацьки 14.58 1 хв  14.59 3 г  2 хв 
Піонерська 15.04 1 хв  15.05 3 г  8 хв 
Сміла 15.11 1 хв  15.12 3 г  15 хв 
Центральна 15.15 1 хв  15.16 3 г  19 хв 
Сріблянка 15.19 1 хв  15.20 3 г  23 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.25 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6063 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031