У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6063 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6063 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 05.25 і прибуває на станцію Львів о 07.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 05.25
Городище 05.32 1 хв  05.33 7 хв 
Чорний Острів 05.37 1 хв  05.38 12 хв 
Бориничі 05.45 4 хв  05.49 20 хв 
Борусів 05.55 1 хв  05.56 30 хв 
Вибранівка 06.03 6 хв  06.09 38 хв 
40 Км 06.14 1 хв  06.15 49 хв 
Глібовичі 06.20 1 хв  06.21 55 хв 
33 Км 06.25 1 хв  06.26 1 г 
Підмонастир 06.29 1 хв  06.30 1 г  4 хв 
Будьків 06.35 1 хв  06.36 1 г  10 хв 
Старе Село 06.42 1 хв  06.43 1 г  17 хв 
22 Км 06.49 1 хв  06.50 1 г  24 хв 
Давидів 06.57 4 хв  07.01 1 г  32 хв 
Сихів 07.12 1 хв  07.13 1 г  47 хв 
Зубрівська 07.16 1 хв  07.17 1 г  51 хв 
Персенківка 07.22 3 хв  07.25 1 г  57 хв 
Коновальця 07.29 2 хв  07.31 2 г  4 хв 
Городоцька 07.35 2 хв  07.37 2 г  10 хв 
Львів 07.43 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6063 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30