У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6064 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 06.15 і прибуває на станцію Гребінка о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сміла, Білозір'я, Буддеталь, Соснівка, Залісся, Богуславець, Верхньозгар, Драбівський радгосп, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 06.15
Сріблянка 06.21 1 хв  06.22 6 хв 
Центральна 06.24 1 хв  06.25 9 хв 
Сміла 06.28 1 хв  06.29 13 хв 
Піонерська 06.36 1 хв  06.37 21 хв 
Хацьки 06.42 1 хв  06.43 27 хв 
Білозір'я 06.48 4 хв  06.52 33 хв 
Степанки 06.58 1 хв  06.59 43 хв 
898 Км Роз'їзд 07.05 1 хв  07.06 50 хв 
Буддеталь 07.12 1 хв  07.13 57 хв 
Черкаси 07.17 10 хв  07.27 1 г  2 хв 
ЗТА 07.32 2 хв  07.34 1 г  17 хв 
Соснівка 07.40 1 хв  07.41 1 г  25 хв 
Панське 07.48 1 хв  07.49 1 г  33 хв 
Чапаївка 07.58 2 хв  08.00 1 г  43 хв 
Залісся 08.03 2 хв  08.05 1 г  48 хв 
Філівка 08.10 2 хв  08.12 1 г  55 хв 
Золотоноша-1 08.19 2 хв  08.21 2 г  4 хв 
Богуславець 08.32 1 хв  08.33 2 г  17 хв 
Пальміра 08.40 2 хв  08.42 2 г  25 хв 
Привітне 08.47 1 хв  08.48 2 г  32 хв 
Верхньозгар 08.55 1 хв  08.56 2 г  40 хв 
Мехедівка 09.01 1 хв  09.02 2 г  46 хв 
Бойківщина 09.08 1 хв  09.09 2 г  53 хв 
Драбівський радгосп 09.14 1 хв  09.15 2 г  59 хв 
Драбове-Барятинське 09.20 2 хв  09.22 3 г  5 хв 
Писарщина 09.31 2 хв  09.33 3 г  16 хв 
810 Км 09.39 1 хв  09.40 3 г  24 хв 
Оржиця 09.48 1 хв  09.49 3 г  33 хв 
Гребінка 09.56 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829