У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6064 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 06.20 і прибуває на станцію Гребінка о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сміла, Білозір'я, Буддеталь, Соснівка, Залісся, Богуславець, Верхньозгар, Драбівський радгосп, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 06.20
Сріблянка 06.25 1 хв  06.26 5 хв 
Центральна 06.29 1 хв  06.30 9 хв 
Сміла 06.33 1 хв  06.34 13 хв 
Піонерська 06.41 1 хв  06.42 21 хв 
Хацьки 06.47 1 хв  06.48 27 хв 
Білозір'я 06.53 1 хв  06.54 33 хв 
Степанки 07.00 1 хв  07.01 40 хв 
898 Км Роз'їзд 07.07 4 хв  07.11 47 хв 
Буддеталь 07.17 2 хв  07.19 57 хв 
Черкаси 07.24 10 хв  07.34 1 г  4 хв 
ЗТА 07.37 3 хв  07.40 1 г  17 хв 
Соснівка 07.46 1 хв  07.47 1 г  26 хв 
Панське 07.55 5 хв  08.00 1 г  35 хв 
Чапаївка 08.09 3 хв  08.12 1 г  49 хв 
Залісся 08.14 3 хв  08.17 1 г  54 хв 
Філівка 08.23 3 хв  08.26 2 г  3 хв 
Золотоноша-1 08.33 3 хв  08.36 2 г  13 хв 
Богуславець 08.46 1 хв  08.47 2 г  26 хв 
Пальміра 08.55 2 хв  08.57 2 г  35 хв 
Привітне 09.01 1 хв  09.02 2 г  41 хв 
Верхньозгар 09.09 2 хв  09.11 2 г  49 хв 
Мехедівка 09.16 2 хв  09.18 2 г  56 хв 
Бойківщина 09.23 1 хв  09.24 3 г  3 хв 
Драбівський радгосп 09.29 1 хв  09.30 3 г  9 хв 
Драбове-Барятинське 09.35 3 хв  09.38 3 г  15 хв 
Писарщина 09.48 2 хв  09.50 3 г  28 хв 
810 Км 09.55 1 хв  09.56 3 г  35 хв 
Оржиця 10.02 1 хв  10.03 3 г  42 хв 
Гребінка 10.10 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30