У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6064 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 06.20 і прибуває на станцію Гребінка о 10.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сміла, Білозір'я, Буддеталь, 84 Км, Залісся, Богуславець, Верхньозгар, Драбівський радгосп, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 06.20
Сріблянка 06.25 1 хв  06.26 5 хв 
Центральна 06.29 1 хв  06.30 9 хв 
Сміла 06.33 1 хв  06.34 13 хв 
Піонерська 06.41 1 хв  06.42 21 хв 
Хацьки 06.47 1 хв  06.48 27 хв 
Білозір'я 06.53 1 хв  06.54 33 хв 
Степанки 07.00 1 хв  07.01 40 хв 
898 Км Роз'їзд 07.07 1 хв  07.08 47 хв 
Буддеталь 07.14 1 хв  07.15 54 хв 
Черкаси 07.20 10 хв  07.30 1 г 
ЗТА 07.33 3 хв  07.36 1 г  13 хв 
84 Км 07.42 1 хв  07.43 1 г  22 хв 
Панське 07.51 2 хв  07.53 1 г  31 хв 
Чапаївка 08.02 1 хв  08.03 1 г  42 хв 
Залісся 08.05 3 хв  08.08 1 г  45 хв 
Філівка 08.14 3 хв  08.17 1 г  54 хв 
Золотоноша-1 08.24 3 хв  08.27 2 г  4 хв 
Богуславець 08.37 1 хв  08.38 2 г  17 хв 
Пальміра 08.46 2 хв  08.48 2 г  26 хв 
Привітне 08.52 1 хв  08.53 2 г  32 хв 
Верхньозгар 09.00 2 хв  09.02 2 г  40 хв 
Мехедівка 09.07 2 хв  09.09 2 г  47 хв 
Бойківщина 09.14 1 хв  09.15 2 г  54 хв 
Драбівський радгосп 09.20 1 хв  09.21 3 г 
Драбове-Барятинське 09.26 3 хв  09.29 3 г  6 хв 
Писарщина 09.39 2 хв  09.41 3 г  19 хв 
810 Км 09.46 1 хв  09.47 3 г  26 хв 
Оржиця 09.53 1 хв  09.54 3 г  33 хв 
Гребінка 10.01 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6064 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031