У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6064 Львів — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6064 сполученням Львів - Ходорів відправляється зі станції Львів о 11.20 і прибуває на станцію Ходорів о 13.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коновальця, Зубрівська, Давидів, Старе Село, Підмонастир, Глібовичі, Вибранівка, Бориничі, Городище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 11.20
Городоцька 11.25 2 хв  11.27 5 хв 
Коновальця 11.30 2 хв  11.32 10 хв 
Персенківка 11.39 1 хв  11.40 19 хв 
Зубрівська 11.45 1 хв  11.46 25 хв 
Сихів 11.50 1 хв  11.51 30 хв 
Давидів 12.01 1 хв  12.02 41 хв 
22 Км 12.06 1 хв  12.07 46 хв 
Старе Село 12.12 1 хв  12.13 52 хв 
Будьків 12.16 1 хв  12.17 56 хв 
Підмонастир 12.21 1 хв  12.22 1 г  1 хв 
33 Км 12.25 1 хв  12.26 1 г  5 хв 
Глібовичі 12.31 1 хв  12.32 1 г  11 хв 
40 Км 12.37 1 хв  12.38 1 г  17 хв 
Вибранівка 12.44 1 хв  12.45 1 г  24 хв 
Борусів 12.51 1 хв  12.52 1 г  31 хв 
Бориничі 12.58 1 хв  12.59 1 г  38 хв 
Чорний Острів 13.05 1 хв  13.06 1 г  45 хв 
Городище 13.11 1 хв  13.12 1 г  51 хв 
Ходорів 13.21 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6064 Львів — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30