У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6065 сполученням Черкаси - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Черкаси о 10.28 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 10.28
Буддеталь 10.33 2 хв  10.35 5 хв 
898 Км Роз'їзд 10.41 1 хв  10.42 13 хв 
Степанки 10.48 1 хв  10.49 20 хв 
Білозір'я 10.55 3 хв  10.58 27 хв 
Хацьки 11.03 1 хв  11.04 35 хв 
Піонерська 11.09 1 хв  11.10 41 хв 
Сміла 11.16 6 хв  11.22 48 хв 
Центральна 11.25 1 хв  11.26 57 хв 
Сріблянка 11.29 1 хв  11.30 1 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 11.35 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031