У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6065 сполученням Черкаси - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Черкаси о 10.10 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 10.10
Буддеталь 10.16 1 хв  10.17 6 хв 
898 Км Роз'їзд 10.22 1 хв  10.23 12 хв 
Степанки 10.30 1 хв  10.31 20 хв 
Білозір'я 10.36 3 хв  10.39 26 хв 
Хацьки 10.44 1 хв  10.45 34 хв 
Піонерська 10.50 1 хв  10.51 40 хв 
Сміла 10.57 5 хв  11.02 47 хв 
Центральна 11.06 1 хв  11.07 56 хв 
Сріблянка 11.09 1 хв  11.10 59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 11.15 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6065 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції