У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6065 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6065 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 14.55 і прибуває на станцію Львів о 17.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-09 по 2019-09-15: 11 вересня ходу не буде
з 2019-09-11 по 2019-09-23: 17, 18, 19 вересня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 14.55
Городище 15.02 1 хв  15.03 7 хв 
Чорний Острів 15.08 1 хв  15.09 13 хв 
Бориничі 15.16 3 хв  15.19 21 хв 
Борусів 15.23 1 хв  15.24 28 хв 
Вибранівка 15.31 1 хв  15.32 36 хв 
40 Км 15.37 1 хв  15.38 42 хв 
Глібовичі 15.46 1 хв  15.47 51 хв 
33 Км 15.51 1 хв  15.52 56 хв 
Підмонастир 15.56 1 хв  15.57 1 г  1 хв 
Будьків 16.01 1 хв  16.02 1 г  6 хв 
Старе Село 16.07 1 хв  16.08 1 г  12 хв 
22 Км 16.14 1 хв  16.15 1 г  19 хв 
Давидів 16.20 3 хв  16.23 1 г  25 хв 
Сихів 16.34 1 хв  16.35 1 г  39 хв 
Зубрівська 16.38 1 хв  16.39 1 г  43 хв 
Персенківка 16.44 2 хв  16.46 1 г  49 хв 
Коновальця 16.51 3 хв  16.54 1 г  56 хв 
Городоцька 16.58 1 хв  16.59 2 г  3 хв 
Львів 17.07 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6065 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031