У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6065 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6065 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 14.13 і прибуває на станцію Львів о 16.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 22 січня і до відміни курсуватиме за змінним розкладом: Ходорів 14.55 Городище-1 15.02-15.03 Чорний Острів 15.08-15.09 Бориничі 15.16-15.19 Борусів 15.23-15.24 Вибранівка 15.31-15.32 пл. 40км 15.37-15.38 Глібовичі 15.46-15.47 пл. 33км 15.51-15.52 Підмонастир 15.56-15.57 пл. 28км 16.01-16.02 Старе Село 16.07-16.08 пл. 22км 16.14-16.15 Давидів 16.20-16.23 Сихів 16.34-16.35 Зубрівська 16.38-16.39 Персенківка 16.44-16.46 Коновальця 16.51-16.54 Городоцька 16.58-16.59 Львів 17.07.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 14.13
Городище 14.20 1 хв  14.21 7 хв 
Чорний Острів 14.26 1 хв  14.27 13 хв 
Бориничі 14.34 1 хв  14.35 21 хв 
Борусів 14.39 1 хв  14.40 26 хв 
Вибранівка 14.47 1 хв  14.48 34 хв 
40 Км 14.53 1 хв  14.54 40 хв 
Глібовичі 15.02 1 хв  15.03 49 хв 
33 Км 15.07 1 хв  15.08 54 хв 
Підмонастир 15.12 1 хв  15.13 59 хв 
Будьків 15.17 1 хв  15.18 1 г  4 хв 
Старе Село 15.23 1 хв  15.24 1 г  10 хв 
22 Км 15.30 1 хв  15.31 1 г  17 хв 
Давидів 15.36 1 хв  15.37 1 г  23 хв 
Сихів 15.47 2 хв  15.49 1 г  34 хв 
Зубрівська 15.52 1 хв  15.53 1 г  39 хв 
Персенківка 15.57 3 хв  16.00 1 г  44 хв 
Коновальця 16.03 2 хв  16.05 1 г  50 хв 
Городоцька 16.08 2 хв  16.10 1 г  55 хв 
Львів 16.17 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6065 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728