У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6065 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6065 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 14.55 і прибуває на станцію Львів о 17.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорний Острів, Борусів, Платформа 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 14.55
Городище 15.02 1 хв  15.03 7 хв 
Чорний Острів 15.08 1 хв  15.09 13 хв 
Бориничі 15.16 3 хв  15.19 21 хв 
Борусів 15.23 1 хв  15.24 28 хв 
Вибранівка 15.31 1 хв  15.32 36 хв 
Платформа 40 Км 15.37 1 хв  15.38 42 хв 
Глібовичі 15.46 1 хв  15.47 51 хв 
33 Км 15.51 1 хв  15.52 56 хв 
Підмонастир 15.56 1 хв  15.57 1 г  1 хв 
Будьків 16.01 1 хв  16.02 1 г  6 хв 
Старе Село 16.07 1 хв  16.08 1 г  12 хв 
22 Км 16.14 1 хв  16.15 1 г  19 хв 
Давидів 16.20 3 хв  16.23 1 г  25 хв 
Сихів 16.34 1 хв  16.35 1 г  39 хв 
Зубрівська 16.38 1 хв  16.39 1 г  43 хв 
Персенківка 16.44 2 хв  16.46 1 г  49 хв 
Коновальця 16.51 3 хв  16.54 1 г  56 хв 
Городоцька 16.58 1 хв  16.59 2 г  3 хв 
Львів 17.07 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6065 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції