У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Черкаси відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.45 і прибуває на станцію Черкаси о 09.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сріблянка, Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.45
Сріблянка 08.50 1 хв  08.51 5 хв 
Центральна 08.53 1 хв  08.54 8 хв 
Сміла 08.57 1 хв  08.58 12 хв 
Піонерська 09.05 1 хв  09.06 20 хв 
Хацьки 09.11 1 хв  09.12 26 хв 
Білозір'я 09.17 3 хв  09.20 32 хв 
Степанки 09.26 1 хв  09.27 41 хв 
898 Км Роз'їзд 09.33 1 хв  09.34 48 хв 
Буддеталь 09.41 1 хв  09.42 56 хв 
Черкаси 09.47 1 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6066 Ім. Тараса Шевченка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції