У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Краснопілля - Суми відправляється зі станції Краснопілля о 14.31 і прибуває на станцію Суми о 15.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 14.31
Корчаківка 14.42 2 хв  14.44 11 хв 
Глибне 14.50 1 хв  14.51 19 хв 
14 Км 14.54 1 хв  14.55 23 хв 
Золотницький 15.00 2 хв  15.02 29 хв 
Залізняк 15.07 1 хв  15.08 36 хв 
Бездрик 15.14 1 хв  15.15 43 хв 
Баси 15.24 1 хв  15.25 53 хв 
Олдиш 15.31 1 хв  15.32 1 г 
Суми-Товарна 15.37 1 хв  15.38 1 г  6 хв 
59 Км 15.41 1 хв  15.42 1 г  10 хв 
Суми 15.50 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6066 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30