У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Львів — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Львів - Ходорів відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Ходорів о 19.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Коновальця, Зубрівська, Давидів, Старе Село, Підмонастир, Глібовичі, Вибранівка, Бориничі, Городище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-01-10 по 2020-01-23: 18, 19 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Городоцька 17.45 3 хв  17.48 5 хв 
Коновальця 17.51 2 хв  17.53 11 хв 
Персенківка 17.59 3 хв  18.02 19 хв 
Зубрівська 18.06 1 хв  18.07 26 хв 
Сихів 18.12 1 хв  18.13 32 хв 
Давидів 18.21 12 хв  18.33 41 хв 
22 Км 18.37 1 хв  18.38 57 хв 
Старе Село 18.43 1 хв  18.44 1 г  3 хв 
Будьків 18.47 1 хв  18.48 1 г  7 хв 
Підмонастир 18.52 1 хв  18.53 1 г  12 хв 
33 Км 18.56 1 хв  18.57 1 г  16 хв 
Глібовичі 19.01 3 хв  19.04 1 г  21 хв 
Платформа 40 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  29 хв 
Вибранівка 19.16 1 хв  19.17 1 г  36 хв 
Борусів 19.24 1 хв  19.25 1 г  44 хв 
Бориничі 19.32 1 хв  19.33 1 г  52 хв 
Чорний Острів 19.39 1 хв  19.40 1 г  59 хв 
Городище 19.46 1 хв  19.47 2 г  6 хв 
Ходорів 19.53 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6066 Львів — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції