У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Львів — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Львів - Ходорів відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Ходорів о 19.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коновальця, Зубрівська, Давидів, Старе Село, Підмонастир, Глібовичі, Вибранівка, Бориничі, Городище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Городоцька 17.45 3 хв  17.48 5 хв 
Коновальця 17.51 2 хв  17.53 11 хв 
Персенківка 17.59 3 хв  18.02 19 хв 
Зубрівська 18.06 1 хв  18.07 26 хв 
Сихів 18.12 1 хв  18.13 32 хв 
Давидів 18.21 12 хв  18.33 41 хв 
22 Км 18.37 1 хв  18.38 57 хв 
Старе Село 18.43 1 хв  18.44 1 г  3 хв 
Будьків 18.47 1 хв  18.48 1 г  7 хв 
Підмонастир 18.52 1 хв  18.53 1 г  12 хв 
33 Км 18.56 1 хв  18.57 1 г  16 хв 
Глібовичі 19.01 3 хв  19.04 1 г  21 хв 
40 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  29 хв 
Вибранівка 19.16 1 хв  19.17 1 г  36 хв 
Борусів 19.24 1 хв  19.25 1 г  44 хв 
Бориничі 19.32 1 хв  19.33 1 г  52 хв 
Чорний Острів 19.39 1 хв  19.40 1 г  59 хв 
Городище 19.46 1 хв  19.47 2 г  6 хв 
Ходорів 19.53 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6066 Львів — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930