У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Пушкарне — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Пушкарне - Суми відправляється зі станції Пушкарне о 13.59 і прибуває на станцію Суми о 15.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як П'ятипілля, Олександрівка, 33 Км, Краснопілля, Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пушкарне 13.59
П'ятипілля 14.06 1 хв  14.07 7 хв 
Олександрівка 14.15 1 хв  14.16 16 хв 
33 Км 14.22 1 хв  14.23 23 хв 
Краснопілля 14.29 2 хв  14.31 30 хв 
Корчаківка 14.42 2 хв  14.44 43 хв 
Глибне 14.50 1 хв  14.51 51 хв 
14 Км 14.54 1 хв  14.55 55 хв 
Золотницький 15.00 2 хв  15.02 1 г  1 хв 
Залізняк 15.07 1 хв  15.08 1 г  8 хв 
Бездрик 15.14 1 хв  15.15 1 г  15 хв 
Баси 15.24 1 хв  15.25 1 г  25 хв 
Олдиш 15.31 1 хв  15.32 1 г  32 хв 
Суми-Товарна 15.37 1 хв  15.38 1 г  38 хв 
59 Км 15.41 1 хв  15.42 1 г  42 хв 
Суми 15.50 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6066 Пушкарне — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031