У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Суми — Краснопілля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Суми - Краснопілля відправляється зі станції Суми о 07.54 і прибуває на станцію Краснопілля о 09.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Суми-Товарна, Олдиш, Баси, Бездрик, Залізняк, Золотницький, 14 Км, Глибне, Корчаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 07.54
Суми-Товарна 07.57 1 хв  07.58 3 хв 
Олдиш 08.02 1 хв  08.03 8 хв 
Баси 08.10 10 хв  08.20 16 хв 
Бездрик 08.27 1 хв  08.28 33 хв 
Залізняк 08.33 1 хв  08.34 39 хв 
Золотницький 08.40 2 хв  08.42 46 хв 
14 Км 08.47 1 хв  08.48 53 хв 
Глибне 08.50 1 хв  08.51 56 хв 
Корчаківка 08.59 2 хв  09.01 1 г  5 хв 
Краснопілля 09.14 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6066 Суми — Краснопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031