У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Суми — Пушкарне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Суми - Пушкарне відправляється зі станції Суми о 07.54 і прибуває на станцію Пушкарне о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, Бездрик, Залізняк, Золотницький, 14 Км, Глибне, Корчаківка, Краснопілля, 33 Км, Олександрівка, П'ятипілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 07.54
59 Км 08.01 2 хв  08.03 7 хв 
Суми-Товарна 08.07 2 хв  08.09 13 хв 
Олдиш 08.13 1 хв  08.14 19 хв 
Баси 08.19 1 хв  08.20 25 хв 
Бездрик 08.27 1 хв  08.28 33 хв 
Залізняк 08.33 1 хв  08.34 39 хв 
Золотницький 08.40 2 хв  08.42 46 хв 
14 Км 08.47 1 хв  08.48 53 хв 
Глибне 08.50 1 хв  08.51 56 хв 
Корчаківка 08.59 2 хв  09.01 1 г  5 хв 
Краснопілля 09.14 2 хв  09.16 1 г  20 хв 
33 Км 09.23 1 хв  09.24 1 г  29 хв 
Олександрівка 09.31 1 хв  09.32 1 г  37 хв 
П'ятипілля 09.44 1 хв  09.45 1 г  50 хв 
Пушкарне 09.55 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6066 Суми — Пушкарне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30