У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6067 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6067 сполученням Ходорів - Львів відправляється зі станції Ходорів о 17.15 і прибуває на станцію Львів о 19.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-02 по 2019-08-26: з 11 по 22 серпня курсуватиме зміненим розкладом Ходорів 17.32, Городище 17.39- 17.40, Чорний Острів 17.44-17.46, Бориничі 17.52-17.55, Борусів 17.59- 18.00, Вибранівка 18.06-18.10, ПЛ.40КМ 18.15-18.16, Глібовичі 18.23-18.24, ПЛ.33КМ 18.28-18.29, Підмонастир 18.33-18.34, ПЛ.28КМ 18.38-18.39, Старе Село 18.43-18.45, ПЛ.22КМ 18.51-18.52, Давидів 18.57-18.58, Сихів 19.07-19.08, Зубрівська 19.11-19.12, Персенівка 19.17-19.19, Коновальця 19.24-19.26, Городоцька 19.29-19.32, Львів 19.38.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 17.15
Городище 17.22 1 хв  17.23 7 хв 
Чорний Острів 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
Бориничі 17.35 1 хв  17.36 20 хв 
Борусів 17.40 1 хв  17.41 25 хв 
Вибранівка 17.48 3 хв  17.51 33 хв 
40 Км 17.57 1 хв  17.58 42 хв 
Глібовичі 18.04 3 хв  18.07 49 хв 
33 Км 18.12 1 хв  18.13 57 хв 
Підмонастир 18.17 1 хв  18.18 1 г  2 хв 
Будьків 18.23 1 хв  18.24 1 г  8 хв 
Старе Село 18.30 14 хв  18.44 1 г  15 хв 
22 Км 18.50 1 хв  18.51 1 г  35 хв 
Давидів 18.56 1 хв  18.57 1 г  41 хв 
Сихів 19.06 1 хв  19.07 1 г  51 хв 
Зубрівська 19.10 1 хв  19.11 1 г  55 хв 
Персенківка 19.16 2 хв  19.18 2 г  1 хв 
Коновальця 19.23 2 хв  19.25 2 г  8 хв 
Городоцька 19.28 3 хв  19.31 2 г  13 хв 
Львів 19.37 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6067 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30