У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6068 Львів — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6068 сполученням Львів - Ходорів відправляється зі станції Львів о 20.40 і прибуває на станцію Ходорів о 23.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коновальця, Зубрівська, Давидів, Старе Село, Підмонастир, Глібовичі, Вибранівка, Бориничі, Городище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.40
Городоцька 20.45 3 хв  20.48 5 хв 
Коновальця 20.51 2 хв  20.53 11 хв 
Персенківка 21.00 9 хв  21.09 20 хв 
Зубрівська 21.15 1 хв  21.16 35 хв 
Сихів 21.23 5 хв  21.28 43 хв 
Давидів 21.40 3 хв  21.43 1 г 
22 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  8 хв 
Старе Село 21.54 1 хв  21.55 1 г  14 хв 
Будьків 21.59 1 хв  22.00 1 г  19 хв 
Підмонастир 22.03 1 хв  22.04 1 г  23 хв 
33 Км 22.07 1 хв  22.08 1 г  27 хв 
Глібовичі 22.14 6 хв  22.20 1 г  34 хв 
Платформа 40 Км 22.25 1 хв  22.26 1 г  45 хв 
Вибранівка 22.32 1 хв  22.33 1 г  52 хв 
Борусів 22.39 1 хв  22.40 1 г  59 хв 
Бориничі 22.48 9 хв  22.57 2 г  8 хв 
Чорний Острів 23.03 1 хв  23.04 2 г  23 хв 
Городище 23.10 1 хв  23.11 2 г  30 хв 
Ходорів 23.17 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6068 Львів — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції