У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6069 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6069 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Гребінка о 20.29 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 23.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 810 Км, Драбове-Барятинське, Бойківщина, Верхньозгар, Пальміра, Філівка, Чапаївка, Соснівка, Черкаси, Степанки, Хацьки, Центральна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.29
Оржиця 20.35 1 хв  20.36 6 хв 
810 Км 20.43 1 хв  20.44 14 хв 
Писарщина 20.49 1 хв  20.50 20 хв 
Драбове-Барятинське 20.59 2 хв  21.01 30 хв 
Драбівський радгосп 21.05 1 хв  21.06 36 хв 
Бойківщина 21.11 1 хв  21.12 42 хв 
Мехедівка 21.18 1 хв  21.19 49 хв 
Верхньозгар 21.23 1 хв  21.24 54 хв 
Привітне 21.31 1 хв  21.32 1 г  2 хв 
Пальміра 21.37 2 хв  21.39 1 г  8 хв 
Золотоноша-1 21.56 2 хв  21.58 1 г  27 хв 
Філівка 22.04 1 хв  22.05 1 г  35 хв 
Залісся 22.11 1 хв  22.12 1 г  42 хв 
Чапаївка 22.15 1 хв  22.16 1 г  46 хв 
Панське 22.26 1 хв  22.27 1 г  57 хв 
Соснівка 22.33 1 хв  22.34 2 г  4 хв 
ЗТА 22.41 1 хв  22.42 2 г  12 хв 
Черкаси 22.46 5 хв  22.51 2 г  17 хв 
Буддеталь 22.56 1 хв  22.57 2 г  27 хв 
Степанки 23.07 1 хв  23.08 2 г  38 хв 
Білозір'я 23.14 5 хв  23.19 2 г  45 хв 
Хацьки 23.24 1 хв  23.25 2 г  55 хв 
Сміла 23.35 1 хв  23.36 3 г  6 хв 
Центральна 23.39 1 хв  23.40 3 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.47 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6069 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30